Гандболістки України поступилися вдома команді Чехії (ВІДЕО)

Національна жіноча команда з гандболу в Ужгороді зіграла другий матч відбірного турніру до Чемпіонату Європи. На жаль, і цього разу наші дівчата зазнали поразки.

Перший тайм не віщував нічого поганого. Навпаки, господарки провели його впевнено й пішли на перерву за комфортних 12:8. Та, видно, цей рахунок дещо заколисав українок. Чешки ж у перерві неабияк замислилися над своєю невдачею в першій половині поєдинку, вийшли більш змобілізовані, нав’язали суперницям власний темп гри і в підсумку перемогли 24:20. Ця поразка, як і невдача на виїзді в першому поєдинку із сербками (25:34), ставить нашу команду в досить складне становище. Утім підопічним Бориса Петровського, який невдачу свого колективу пояснив незіграністю, нічого не залишається, як боротися до кінця.