Хто переміг у відкритій обласній першості з городкового спорту? (ФОТО)

Переможці змагань з городків «Золота осінь Ужгорода – 2015» – Євген Гомба та Михайло Ухаль.

На стадіоні «Авангард» у обласному центрі відбулася відкрита першість Закарпатської обласної ради ФСТ «Україна» (голова Владислав Кушнірчук») з городкового спорту «Золота осінь Ужгорода – 2015», яка підсумувала спортивний сезон у нашому краї з цього виду спорту.

Найвлучнішим на змаганнях  виявився Євген Гомба, який переміг вже на другому поспіль турнірі з городків. На другому місці – Дмитро Ухаль, на третьому – Андрій Торбич.

У майстер-класі найкращим виявився Михайло Ухаль, а призерами змагань стали Юрій Чвиков і Володимир Лебедєв.

В командній зустрічі збірна команда Перечина і Ужгорода, за яку виступали Юрій Чвиков (капітан), Дмитро Ухаль, Сергій Шпонтак, Дмитро Поп і Володимир Ільков, перемогла команду «Ужгород-2», очолювану капітаном Михайлом Ухалем.

Призери відкритої першості облради ФСТ «Україна» в індивідуальному заліку нагороджені кубками, медалями, дипломами, а учасники командної зустрічі – медалями та дипломами обласної ради ФСТ «Україна». Отримали нагороди найстарший учасник змагань – 78-річний Володимир Лебедєв та наймолодший учасник, яким став Сергій Шпонтак. Нагороди в усіх номінаціях вручив голова оргкомітету змагань – голова Закарпатської обласної ради ФСТ «Україна» Владислав Кушнірчук.

Сергій Баранчиков, завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи Закарпатської облпрофради

На ФОТО:

- призи – переможцям змагань;

- учасники відкритої першості облради ФСТ «Україна» з городкового спорту;

- призери змагань в індивідуальній першості;

- збірна команда Перечина і Ужгорода – переможець турніру;

- найстарший учасник змагань Володимир Лебедєв (праворуч) та наймолодший учасник – Сергій Шпонтак.