Кого наступного поб’ють «Карпати» у боротьбі за європейський гандбольний трофей?

Гандболістки з Ужгорода двічі розгромили португалок із Colegio de Gaia.

У матчі за чвертьфінал найпрестижнішого європейського турніру «Challenge Cup» наші гандболістки отримали пропуск в наступний етап, повторно обігравши португальську команду Colegio de Gaia.

На цей раз ужгородки заволоділи ініціативою з перших хвилин матчу, про що свідчив рахунок на дванадцятій хвилині 9: 2. Однак після однохвилинного перерви португалки зуміли налаштуватися на гру, наздогнали українок і навіть зуміли впритул наблизитися, 10:10.

На більше господині туру не змогли, тому перша половина гри завершилася на нашу користь, 14:12.

У другому таймі боротьби стало більше, а єдиноборства стали більш жорсткими.

Закарпатки все частіше ловили суперниць в контратаках, тому перевагу в рахунку тільки збільшувалася. Ірина Яблонська знову продемонструвала прекрасну гру, не залишивши шансів для атаки португалок.

Завершилася гра з рахунком 30:21, і за сумою двох матчів ужгородська команда проходить у наступний раунд змагань.

До речі, вже 19 січня відбудеться жеребкування 1/4 і 1/2 фіналу Кубка Виклику, де ужгородки отримають наступного суперника в боротьбі за європейський трофей.

Ужгородки в четвертьфинале Challenge Cup! Карпаты - Colegio de Gaia 30:21