У ДТП на Рахівщині загинув молодий хлопець: водій втік з місця події, а потім здався поліції

Автопригода трапилася вчора, 9 квітня, близько 13:00 на автодорозі Мукачево-Рогатин у с. Великий Бичків, що на Рахівщині. Внаслідок ДТП загинув пішохід.
Водій, керуючи автомобілем марки Рено Кенго, наїхав на молодика, який переходив дорогу по пішоходному переходу, після чого зник з місця пригоди. В результаті ДТП 23-річний пішохід, мешканець м.Рахів, від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці.
На розшук зниклого автомобіля, що підозрювався у скоєнні ДТП зі смертельним наслідком, одразу було орієнтовано всі наряди. На території району було введено план “Перехват”, в ході якого вживалися заходи по встановленню місцезнаходження водія та автомобіля, який скоїв ДТП. Правоохоронці встановили, що автомобіль належить 26-річному жителюс.Н.Апша Тячівського району.
Під час проведення оперативних і розшукових заходів винуватець ДТП вночі 10 квітня сам з’явився до поліції та в усьому зізнався. Чому втік з місця події, так і не зміг пояснити.
У порядку 208 КПК водія затримано та поміщено до Ізолятора тимчасового тримання. Автомобіль затримано та поміщено на спецмайданчик Рахівськоговідділу поліції.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 статті 286 Кримінального кодексу України. Водієві загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області
До теми
- Поліція Ужгорода оперативно розкрила крадіжку з магазину техніки на понад пів мільйона гривень: причетного до злочину затримано
- Рухайся безпечно: з початку року на Закарпатті оштрафували понад 11 тисяч водіїв за перевищення швидкості
- Поліція Сваляви повідомила про підозру у вбивстві через необережність 50-річному місцевому жителю
- Патрульні оперативно розшукали в Ужгороді винуватця ДТП, який залишив місце події
- Закарпатські патрульні цьогоріч оштрафували 116 водіїв, які користувалися мобільним за кермом
- До 7 років позбавлення волі засуджено закарпатця за вбивство свого товариша
- В Ужгороді пройшов семінар-тренінг з антикорупційної взаємодії – участь взяли представники Нацполіції, НАЗК та міжнародні партнери
- На Тячівщині затримали зловмисника, якого розшукував Інтерпол
- Поліцейські Мукачева затримали раніше судимого зловмисника, який пограбував місцеву жительку
- Закарпатські поліцейські вилучили у фігуранта злочину велику кількість російської символіки та предмети історичної цінності
- У квітні патрульні Закарпаття задокументували 77 фактів нетверезого керування авто
- П’яний, без прав і полісу: у Мукачеві водій Skoda скоїв ДТП і на місці допив алкоголь — штраф понад 76 тисяч гривень
- Афера з нерухомістю на понад 14 млн грн: поліція Ужгородщини повідомила про підозру двом зловмисникам, які ошукали закарпатку
- За перевищення швидкості у квітні на Закарпатті оштрафували майже 3200 водіїв
- Поліція затримала зловмисника, який обікрав будинок на Мукачівщині
- В Ужгороді поліція та СБУ проводять заходи з протидії вербуванню неповнолітніх російськими спецслужбами
- Поліцейські Тячівщини затримали зловмисника, який за 8000$ намагався переправити до Румунії військовозобов’язаного
- П'яним скоїв ДТП та втік з місця події - закарпатські патрульні виявили порушника
- Майже пів мільйона доларів прибутку: закарпатська поліція затримала організатора та членів злочинної організації, які масово переправляли військовозобов'язаних за кордон
- Ужгородські патрульні притягнули до відповідальності водія, позбавленого права керування та під наркотиками
До цієї новини немає коментарів