«Ужгород» вдома влаштував розгром «Поляні»

Як і очікувалося, «Ужгород» у рідних стінах не мав особливих проблем у матчі 18-го туру проти «Поляни». Господарі повністю домінували в матчі і диктували свої умови гри супернику.

Зі стартових хвилин підопічні Івана Шанти взялися до справи, і на другій хвилині захисник «Ужгорода» Микола Ількович точним ударом під поперечину відкриває лік забитим голам. Почин Ільковича продовжив Роман Білінський вже через 8 хвилин вдало зігравши на добиванні. Далі естафету від партнерів перебрав кращий голеодор чемпіонату Роберт Гегедош, який тричі залишив свої «автографи» у воротах своїх земляків (Р.Гегедош мешкає на Свалявщині). Роберт міг стати й автором квартету, якби реалізував пенальті на 31-й хвилині, однак гостей виручив голкіпер.

До досягнень Р.Гегедоша в цьому матчі прагнув дотягтися і його партнер Євген Добровоський, який двічі засмутив воротаря полянців, ще один гол на рахунку Олександра Бако. Причому ужгородці, окрім чужих воріт, забивали й у власні – Олександр Ковчар віддав передачу своєму воротарю, однак не розрахував силу передачі й таким чином відкрив рахунок полянцям.

Ще господарі дозволили «Поляні» забити на завершальній хвилині матчу – Ігор Цоліган з 10 метрів зумів безвідпорно пробити капітана «Ужгорода» Мирослава Лютнянського. Тож 8:2 – яскрава перемога «Ужгорода» над «Поляною».  Матч юнацьких складів завершився з результатом – 1:5.

ФК «Ужгород» – ФК «Поляна» 8:2

Голи: Ількович, 2, Білінський, 10, Гегедош, 34, 72, 88, Бако, 42, Добровольський, 58, 60 – Ковчар, 53 (автогол), Цоліган, 89.

Ужгород: Лютнянський, Котьо, Ількович, Ковчар, Куделко, Білінський, Бандурович (Горський, 65), Добровольський, Пиняшко, Бако, Гегедош.

Запасні: Гречка. Тренер – Іван Шанта.

Поляна: Безик, Власик, Реслер, Попович, Фізер, Фізер, Русин, Мельник,  Сокач ( Цоліган, 70), Ропонич,  Станкович.

Запасні: Попович, Поцко, Мигович. Тренер – Василь Ропонич.

Попередження: Фізер, 43, Мельник, 77.

Щодо інших матчів «вишки», то не виникло проблем зі здобуття бажаного результату в виїзному матчі проти іршавської «Бужори» в виноградівського «Севлюша», який переміг господарів – 4:1 (юнаки – 2:1). Втратив очки на виїзді «Минай», який зіграв унічию з «Вільхівцями» – 1:1. Причому минайці програвали в ході матча (юнаки – 2:2). Не зуміли втримати перемогу вдома гравці мукачівського «Мункача»в матчі з «Береговом», які до 80-ї хвилини вели в рахунку, але дозволили берегів чанам у меншості зрівняти результат – 2:2 (3:1). Матч «Спартакус» (Ужгород) –  «Середнє» перенесений на 14 вересня. Хустська «Оболонь» цей тур пропускала.