Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з новим військовим комісаром Ужгорода
Міський голова Богдан Андріїв зустрівся сьогодні з новим керівником Ужгородського об'єднаного військового комісаріату Сергієм Зубачем, якого нещодавно призначили на посаду.

