Влада

Сесія Ужгородської міської ради: що підтримано та чого досягнуто

Розпочалася сесія Ужгородської міської ради. На початок засідання зареєструвалися 33 депутати.

15.05.2018, 12:40

Робоча поїздка Прем’єра на Закарпаття була "заряджена" лише на позитив

Одноденний візит Володимира Гройсмана на Закарпаття був насиченим на події, водночас глава уряду виявився доступним у спілкуванні як для чиновників і представників крупного бізнесу, так і для звичайних громадян.

12.05.2018, 09:50

В Ужгород уже доставили експонати виставок форуму «СлободаКульт»

Наступного тижня Закарпаття знайомитиметься з культурою Харківщини через заходи форуму “СлободаКульт”. І, хоча форум розпочинається 15 травня, в Ужгород уже приїхали експонати виставок, що становлять візуальну програму. Усього ж програм – шість: Візуальна, Музично-театральна, Літературно-дискусійна, Дитяча, Кіно та Мода.

11.05.2018, 20:05

Володимир Гройсман та Лілія Гриневич прилетіли до Ужгорода із робочим візитом

Сьогодні, 11-го травня, на Закарпаття з робочим візитом прибув прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

11.05.2018, 12:14

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів прийом громадян

Сьогодні, 7 травня, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів особистий прийом громадян. Для вирішення та розгляду проблемних питань на прийомі були також присутні заступники міського голови Ігор Фартушок та Василь Гомонай, керівники окремих структурних підрозділів міської ради.

07.05.2018, 16:53

Москаль запевняє, що цього року ремонт місцевої дороги «Кольчино – Пузняківці» продовжать

Голова ОДА закликає ЗМІ не поширювати вкинуту в соцмережі некомпетентну інформацію про ремонт доріг

07.05.2018, 16:38

Москаль чекає голів Сторожницької, Тарновецької та Холмківської сільських рад для конструктивної розмови

А також очільник області розпорядився виготовити проектну документацію для будівництва дороги з твердим покриттям до високогірного села біля Синевирського озера.

04.05.2018, 12:06

Москаль: Після перекриття міжнародної траси «Київ – Чоп» жодних переговорів щодо створення Холмківської ОТГ вестися не буде

«Я як керівник області змушений думати про весь Ужгородський район, а не окремі населені пункти», — заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

03.05.2018, 11:08

Один із детальних планів території обговорили в Ужгородській міськраді

Сьогодні в Ужгородській міській раді відбулася зустріч членів ініціативної групи, створеної в ході громадських слухань, які проходили 24 квітня щодо п’яти детальних планів територій міста, зокрема при обговоренні детального плану території, обмеженої вулицями Електрозаводською, Шумною, Другетів, Івана Айвазовського та Івана Панькевича.

02.05.2018, 18:39

Москаль: «Сільради потенційної ОТГ мусять привести свою документацію у відповідність до українського законодавства»

– Перед тим, як організовувати пікетування, блокування чи перекриття доріг для отримання позитивного висновку щодо створення Холмківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ), керівництву трьох сільських рад необхідно привести свою документацію у відповідність до законодавства, – заявляє Геннадій Москаль. – По-перше, у ряді сіл, що входять до трьох сільрад потенційної ОТГ, недотримані містобудівні документи, а саме: застарілі генплани, які необхідно оновити.

02.05.2018, 12:46

Закарпатські нардепи звернулися до прем’єр-міністра України щодо нового пункту пропуску на кордоні з Румунією

Роберт Горват, Василь Петьовка та Валерій Лунченко направили прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману запит щодо питання укладення Угоди між Урядом Румунії та Кабінетом Міністрів України про відкриття прикордонного пункту пропуску «Біла Церква – Сігету Мармацієй».

26.04.2018, 19:29

Москаль: зі спортивною й туристичною інфраструктурою жоден серйозний проект в області не реалізовується

Москаль: «За спортивною й туристичною інфраструктурою Закарпаття могло би досягти рівня Австрії чи Італії, однак жоден серйозний проект в області не реалізується» (+ ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ).

26.04.2018, 14:52

Москаль: Обласна влада підтримує необхідність відновлення пільг для воїнів-інтернаціоналістів

В рамках всеукраїнської акції воїнів-інтернаціоналістів, яка відбувається в Києві, в Ужгороді пройшов мітинг обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, в якому взяли участь і інші «афганські» організації Закарпаття. Головна вимога учасників акції – поновити пільги й посилити соціальний захист ветеранів війни, військової служби, а також сімей загиблих військовослужбовців. Мова йде насамперед про державне медичне страхування, недопущення перепрофілювання госпіталів ветеранів та інвалідів війни, забезпечення пільгового проїзду тощо.

25.04.2018, 13:53

Москаль готовий особисто оплатити автобуси мітингувальникам, щоб вони поїхали в Київ і заблокували автодор

Голова ОДА прокоментував перекриття дороги «Долина – Хуст» у Міжгірському районі. У ході реформи автомобільної галузі Кабінет міністрів України прийняв рішення про розподіл балансоутримувачів автомобільних доріг загального користування. Обласні й районні знаходяться на балансі обласних і районних державних адміністрацій, дороги державного значення знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг (САД), яка підпорядкована Міністерству інфраструктури, що входить до складу Кабміну України.

25.04.2018, 11:01

Громадські слухання щодо доцільності монетизації пільг за перевезення пройшли в Ужгородській міській раді

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. №197 затверджено Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських та міжміських маршрутах.

24.04.2018, 18:36

Богдан Андріїв зустрівся з міністром-радником Посольства Японії в Україні Мічіо Харада

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся сьогодні із заступником глави місії, міністром-радником Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

24.04.2018, 13:58

У «Відродженні» представили стратегію «Власний шлях» і розпочали пошук кандидата в президенти

Від Партії «Відродження» за посаду президента можуть позмагатися народний депутат Віктор Бондар чи харківський мер Геннадій Кернес. Політсила вже представила проект економічного відродження України, який допоможе не гнатися за ЄС, піддаючись на економічний і політичний шантаж, а будувати Європу всередині рідної країни.

24.04.2018, 11:53

Москаль: «Облдержадміністрація не прийме жодного шантажу, а оцінку блокувальникам міжнародної траси дадуть правоохоронці»

Голова ОДА прокоментував факт перекриття міжнародної траси «Київ – Чоп» поблизу Ужгорода

24.04.2018, 11:08

Депутати Закарпатської облради підтримали конкурс ініціатив місцевих карпатських громад

На другому пленарному засіданні 10 сесії облради обласні обранці ухвалили рішення «Про внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2018 рік».

24.04.2018, 09:50

Геннадій Москаль покатав Посла США в Україні на Патерностері та показав квітучі сакури

Марі Йованович: «Ми підтримуємо Україну в її Євроатлантичних устремліннях і уважно слідкуємо за ситуацією в крайній західній області України».

23.04.2018, 14:58

Останні новини