Хустські юнаки й мукачівські дівчата перемогли на волейбольному турнірі в Ужгороді

Цими вихідними в Ужгороді відбулася першість області серед команд ДЮСШ із волейболу серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших. Усього участь у турнірі взяли 8 команд юнаків та 7 команд дівчат.

Переможцями змагань стали спортсмени ДЮСШ «Карпати» Хустського району, друге місце посіли представники ЗОДЮСШ–1, а на третьому розташувались ДЮСШ Берегівського району.

Серед дівчат перше місце посіла команда ДЮСШ м. Мукачева, почесне друге – ДЮСШ Рахівського району, а третіми стали спортсменки ДЮСШ Воловецького району, повідомляє Закарпаття спортивне.