Підготовка до футбольного сезону на Закарпатті почалася спарингом

На цьому тижні розпочав підготовку до сезону бронзовий призер чемпіонату Закарпаття ФК «Минай».

Одразу ж на сайті клубу було повідомлено про зміни на тренерському містку – Михайла Іваницю змінив Микола Гібалюк, який і раніше тренував минайську команду. А вже сьогодні, 26 січня «Минай» провів контрольний матч проти прем’єрлігівської луцької «Волині» на полі спортивно-готельного комплексу «Камелот».

Гості почали  доволі жваво і вже до 20-ї вилини вели в рахунку 2:0. На 32-й хвилині Костянтин Багрій після передачі Роберта Гегедоша скорочує відставання, але за дві хвилини волиняни знову відновлюють перевагу в два м’ячі.

Друга половина зустрічі вже була за закарпатською командою – на 50-й хвилині минай ці сповна скористалися помилкою оборонця лучан, Василь Пиняшко підхопив, покотив на Багрія, а вже той забивав у пусті ворота. А на 78-й хвилині зрівнює рахунок кращий голеодор чемпіонату 2016 Роберт Гегедош. Тож 3:3 - бойова нічия  у цьому спарингу.