«Минай 1» та «Проспект» – фіналісти суперліги УФЛ

У п’ятницю, 10 березня в залі «Карпат-Арена» відбулися півфінальні матчі суперліги Ужгородської футзальної ліги.

У першому півфіналі зійшлися представники однієї команди «Минай 1» - «Минай 2». Основний час гри завершився внічию – 3:3, а в серії післяматчевих пенальті перемагає «Минай 1».

За аналогічним сценарієм розвивалися події в матчі інших півфіналістів - УжНУ та «Проспект». Незважаючи на вилучення воротаря УжНУ, студенти в другім таймі зуміли вирватися вперед і за кілька хвилин до завершення вели в рахунку – 3:1, проте проспектівці проявили характер і зрівняли рахунок. Тож знову путівку до фіналу вирішували через пробиття семиметрових ударів. Тут відмінно зіграв Юрій Славік, який парирував удар гравця команди УжНУ. Тож 4:3 такий результат у пробитті семиметрових ударів на користь «Проспекту».

Тож у фіналі суперліги 19 березня зійдуться «Минай 1» та «Проспект».

Решта півфіналів відбудеться сьогодні, 11 березня.