ФК "Ужгород" у чвертьфіналі Кубка Закарпаття з футболу

1/8 фіналу Кубка Закарпатської області обійшовся без сенсацій.

Учора, 26 березня (неділя) завершились матчі 1/8 фіналу Кубка області з футболу. На цій стадії обійшлося без сенсацій – усі команди вищої ліги зуміли перемогти своїх суперників з нижчих дивізіонів. «Минай» на виїзді в Виноградові розгромив новостворений JJ CLUB – 7:0. Проте іншому представнику Виноградова «Севлюшу» довелося не так легко торувати собі шлях до чвертьфіналу. Лише в серії післяматчевих пенальті після результату основного часу гри – 1:1 виноградівці таки зуміли вирвати вікторію – 5:4. Хустська «Оболонь» мінімально 1:0 перемагає в Перечині однойменну команду, а «Середнє» з результатом – 2:0 переграє «Вишково».

Дещо здивувала міжгірська «Верховина», яка вдруге поспіль святкує перемогу. Цього разу в рідних стінах переграють інших горян – рахівські «Карпати» - 1:0. Несподівано в рідних стінах оступився «Н.Коропець» білоцерківській «Вікторії» - 0:1. Інший колектив з мукачівщини – новодавидківський ФК «Ф.Медвідя» впевнено долає команду «Стройно» - 3:0. Нагадаємо, днем раніше (25 березня) «Ужгород» переграв СДЮСШОР – 4:1.

Тож у чвертьфіналі маємо такі пари: «Верховина» - «Севлюш», «Оболонь» - «Середнє», «Вікторія» - «Минай», «Ф.Медвідя» - «Ужгород».