"Ужгород" перемагає вдома рахівські "Карпати"

Стадіон «Автомобілст» м.Ужгород. «Ужгород» – ФК «Карпати» (Рахів) – 4:1 (0:2). Голи: Соскида (19, +40); Нуцу (89, 90) – Яремчук (54).

«Ужгород»: Сидоренко Владислав, Буксар Степан, Чокнадій Денис, Пустовіт Артем, Назаренко Олександр, Каганець Юрій, Трухан Михайло,  Ковач Іван (Варваринець Іван 72), Дуран Володимир, Арделян Нуцу (Білінський Роман 90=2) Соскида Руслан.

Запасні: Трофіл Станіслав, Пінковський Вячеслав, Татинець Микола, Галик Богдан.

Тренер: Іван Шанта

«Карпати» (Рахів): Вітовка Микола, Кудла Матвій, Ухаль Йосип, Романюк Максим (Василенко Владислав 86), Микулинський Юрій,  Фільтюк Роман, Рошко Роман, Яремчук Юрій (Ретізник Василь 79), Лембак Анатолій, Брака Павло (Козурак Микола 83), Утцюський Юрій.

Запасні: Семенюк Олексій, Кокіш Іван.

Долю цього матчу вирішили досвідчені лідери «Ужгорода» - Руслан Соскида та Нуцу Арделян. Після розвідки Руслан на 19-й хвилині зумів відкрити рахунок у матчі, а вже наприкінці тайму рахівчани порушили у вланому карному майданчику й знову гостей покарав Р. Соскида.

Нервовості гри додав пропущений м’яч від «Карпат» на 54-й хвилині гри. Лише наприкінці двобою Нуцу двічі вразив володіння «Карпап» і переконливо довів, хто є сильнішою командою. Тож містяни впенено беруть свої залікові бали.

Усі матчі 2-го туру, 7 травня

Вища ліга

ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці» – 4:0 (0:2)

ФК

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Поляна» – 0:2 (3:1)

Східна зона

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 4:0 (3:1)

ФК «Інтер» – ФК «Беркут» (Бедевля) – матч дорослих не відбувся, юнаки 1:0

ФК «Діброва» (Н.Апша) – СК ім.І.Яремчука (В.Бичків) – матч перенесено на 25 травня

ДЮСШ Тячів – ФК «Терново» – 0:2 (2:2)

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Вишково» – 0:4 (2:6)

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Карпати» (Дубове) – 5:3 (2:1)