"Ужгород" поступається "Севлюшу"

В другому турі Кубка ліги «Ужгород» в рідних стінах приймав лідера чемпіонату – виноградівський «Севлюш».

Господарі поля з перших хвилин намагалися  знівелювати ініціативу суперника й не  давали можливість виноградівцям створювати загрозу біля володінь Юрія Славіка. В першій половині саме господарі могли двічі відкривати рахунок у зустрічі. В обох випадках на вістрі атака був Матвій Бобаль. У першому випадку після передачі партнера Матвій пробивав з правого кута штрафного майданчика та м’яч не ляг на ногу й покотився вздовж воріт, його намагався підправити Соскида, але також лише чиркнув по ньому.

В другому епізоді кіпера «Севлюша» врятувала поперечина – Бобаль намагався перекинути кіпера, але каркас рятує гостей від голу.

Далі ж тиск гостей дався взнаки – спочатку Ковтун змусив сфолити захисника «Ужгорода» у власному карному майданчику. Пенальті ж вдало реалізував Михайло Реплюк. А через сім хвилин передачу новачка виноградівської команди Мішеніна замикає Борис Ковня, який вийшов на заміну на початку другого тайма – 2:0. Саме з таким рахунком і завершилася ця зустріч.