Ужгородський науковець виступив на щорічному саміті компанії IBM

Ужгородський науковець виступив на щорічному саміті компанії IBM
У центрі уваги форуму були когнітивні технології IBM, що нині змінюють ІТ-компанії, приватні фірми, окремі професії та цілі галузі індустрії

 

21 вересня у Києві відбувся щорічний саміт компанії IBM – Watson Kyiv Summit 2017. Головною темою доповідей форуму були когнітивні технології та цифрова трансформація в когнітивну епоху.

Під час пленарної сесії саміту виступили провідні спеціалісти компанії, з числа яких відзначимо Пенко Дінева – Генерального директора IBM України, Кирила Корнільєва – віце-президента IBM System та IBM в Центральній і Східній Європі, Пітера Хіджеса – старшого радника з когнітивного бізнесу IBM у Центральній і Східній Європі, Серджіо Саада – віце-президента IBM WWW Storage Infrastucture Solutions, Дмитрія Седнєва – директора компанії MUK – Генерального партнера фірми IBM, яка займається поширенням продукції компанії у Європі, у тому числі й в Україні.

Василь Кут та Олександр Данько

Напружена робота саміту відбувалася у п’ятьох секціях: з хмарної інфраструктури, когнітивних технології, комплексного захисту організацій, ІТ-інфраструктури та індустріальних рішень.

Доцент кафедри програмного забезпечення систем факультету інформаційних технологій Василь Кут та директор департаменту з академічних ініціатив корпорації IBM в Україні Олександр Данько взяли активну участь у роботі секцій з хмарної інфраструктури та когнітивних технологій.

Родзинкою цьогорічного саміту був «робот, що розмовляє» під кодовим іменем R2D2 Max, діалоги з яким можна переглянути тут і тут.

Робот, що розмовляє

На форумі було наголошено, що когнітивні технології IBM змінюють ІТ-компанії, приватні фірми, окремі професії та цілі галузі індустрії – і це відбувається вже сьогодні.

Виступає Василь Кут

Що робить саміти IBM Watson цікавими та необхідними? Це можливість отримувати потрібну інформацію з різних сфер людської діяльності майже миттєво. Окрім цього, широка база даних IBM Watson дозволяє аналізувати навіть ту інформацію, яку при розв’язанні деякої проблеми ми практично не використовуємо. Особливу зацікавленість учасників саміту викликали успіхи фірми IBM з аналізу та прогнозування онкологічних захворювань.

Наступного місяця очікується візит директора департаменту з академічних ініціатив корпорації IBM в Україні Олександра Данька до Ужгорода. Сподіваємося, що під час цього візиту буде налагоджено конструктивну й плідну співпрацю міжнародної компанії IBM з факультетом інформаційних технологій (відповідальні – декан факультету доцент Ігор Повхан та доценти кафедри програмного забезпечення систем Юрій Білак та Василь Кут), а також з Ужгородським університетом у цілому.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін Олександра Лавера, МедіаЦентр УжНУ

 

24 вересня 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*