«Ужгород» вдома поступається «Малинську»

ФК «Ужгород» в чемпіонаті аматорської ліги в 6-му турі в рідних стінах зійшовся з ФК «Малинськ» (Рівненська область). Команда з Рівненщини - досвідчений колектив, який вже не перший рік виступає в «аматорах». Тож підопічним наставника «Ужгорода» Мирослава Бабяка протистояв потужний суперник.

Уже в першій половині зустрічі рахунок був на користь гостей – 0:3. На 56-й хвилині півзахисник ужгородців скоротив відставання, але як виявилося цей м’яч став лише голом престижу від господарів, адже в хвилини, що залишилися закарпатські гравці ще двічі виймали м’яч із власної сітки воріт.

Тож «Ужгород» терпить поразку – 1:5, та все ж зберігає за собою 7-у сходинку.

Турнірне становище команд після 6-го туру: «Рочин» (Соснівка), «Покуття» (Коломия) – 15 очок; ОДЕК (Оржів) – 11; «Малинськ» - 10; «Карпати» (Галич) – 9; «Ужгород» - 7; «Агрон» (Великогаївська ОТГ) - 5;  «Кристал» (Чортків) – 3; «Хмельницький», «Тернопіль-ДЮСШ», «Кобра» (Острог) – 1.

Наступний поєдинок «Ужгород» зіграє на виїзді 16 вересня, в неділю проти «Агрона».