Будемо летіти: аеропорт «Ужгород» необхідно забезпечити технікою та обладнанням

Будемо летіти: аеропорт «Ужгород» необхідно забезпечити технікою та обладнанням
Депутати Закарпатської облради просять безоплатно передати з балансу аеропорту «Бориспіль» на баланс аеропорту «Ужгород» рухоме майно.

 

Так, для прискорення розв’язання питань із розвитку інфраструктури аеропорту «Ужгород» та забезпечення його необхідною технікою й обладнанням, обласні обранці на 13-й сесії ухвалили рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо розгляду питання безоплатної передачі з балансу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» на баланс ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» рухомого майна» та направили  його на адресу Міністерства інфраструктури України.  За дане рішення проголосували 56 депутатів.

У документі сказано: «Закарпатська обласна рада спільно з обласною державною адміністрацією, зважаючи на необхідність функціонування повітряних шляхів сполучення для розвитку регіону, постійно вживають заходів, спрямованих на збереження діяльності авіапідприємства, поліпшення умов його функціонування, забезпечення підвищення рівня безпеки авіаперевезень та сертифікаційної придатності інфраструктури аеродрому, відповідності її нормам ICAO.

З обласного бюджету забезпечується фінансова підтримка на проведення навчання персоналу авіапідприємства, погашення заборгованості із заробітної плати працівникам аеропорту і спожиті комунальні послуги, придбання техніки та обладнання тощо. Постійно проводиться робота із залучення коштів для відновлення інфраструктури аеропорту.

Однак, у зв’язку з обмеженістю фінансового ресурсу обласного бюджету, обласна рада спільно з обласною державною адміністрацією опрацьовують всі можливі варіанти забезпечення ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» необхідною технікою та обладнанням.

Відповідно до звернення ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» до державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», аеропорт «Бориспіль» надав  попередню згоду на передачу з балансу авіапідприємства на баланс ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» визначеного рухомого майна, яке не використовується у господарській діяльності. 

Враховуючи зазначене, відповідно до вимог Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1314  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та інших актів законодавства, просимо розглянути питання щодо безоплатної передачі з балансу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» на баланс ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» визначеного рухомого майна, яке не використовується у господарській діяльності» - наголошується у зверненні депутатів облради.

Прес-служба Закарпатської облради

 

26 грудня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*