Закарпатські гандболістки стали чемпіонками України

Юні гандболістки ужгородської команди СДЮШОР «Карпати» перемогли у фінальній частині чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2005 р.н. Із 16 команд, що брали участь у турнірі, до фінальноі четвірки потрапили: «Барса» з міста Шостка, «ДЮСШ-2» з Києва, «ДЮСШ» з Кам’янського та ужгородські «Карпати».

У перший день наші спортсменки переграли дівчат із Шостки 30:27, другого дня вони дали бій киянкам 29:16, а в заключний день змагань переграли одноліток з Кам’янського 33:17.

Другими стали спортсменки з Києва, а третє місце посіли гандболістки з Шостки. У складі «Карпат» найкращим бомбардиром стала Каріна Соскида, кращою гравчинею стала Каріна Товтин, найперспективнішою визнали Анастасію Смокоровську. Найбільш надійним гравцем команди стала воротар Анастасія Брая. Вітаємо наших дівчат та тренерів з видатним успіхом!