Закарпатські лісівники слідкуватимуть за пожежами та браконьєрами з неба

Так в урочищі «Стара Вага» в навчаннях взяли участь провідний інженер з лісокористування Віктор Трикур, лісничий Річанського лісництва Євген Шкарупа, старший майстер лісу Іван Райда, майстри лісу Іван Рубей, Іван Моржуль, Іван Кремінь, Юрій Мелеш, Іван Бісьмак.
За словами лісничого Євгена Шкарупи, придбавши квадрокоптер нам простіше виявляти лісові пожежі, визначати їх площу та координати та взагалі упередити загоряння лісових масивів. Також він може слугувати для охорони лісу від незаконних рубок та браконьєрів, допомагає моніторити санітарний стан лісів, оперативно обстежувати лісові масиви на наявність вітровалів та вітроломів.
Квадрокоптер оснащений сучасною камерою, яка може знімати відео та робити знімки з високою роздільною здатністю, відео транслюється онлайн на пульт управління, що дає змогу оперативно виявляти пожежу або порушників.
ЗОУЛМГ
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У Чопі потяг смертельно травмував чоловіка: поліція з'ясовує обставини
- Поліція Мукачівщини розслідує аварію, в якій травмовано малолітню дівчинку
- На Тячівщині внаслідок падіння з мотоцикла загинув 26-річний чоловік
- Діти із Закарпаття вирушили на літній відпочинок до чеської Височини
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- На Закарпатті судитимуть двох агентів, які збирали розвіддані для рф про українські військові об'єкти
- На Закарпатті туристка зірвалася зі скелі під час походу
- За апеляцією прокуратури в Хусті скасовано спробу узаконення самовільно збудованої крамниці на землях освіти
- Перевищив допустиму норму алкоголю майже у 12 разів: в Ужгороді склали протокол на водія
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Берегівщині
- На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався в горах
- В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового
- В Ужгороді відбудеться WarWar CrossFit – змагання з кросфіту, присвячені пам’яті Героя України Анатолія «WarWar» Тегзи
- На Закарпатті начальниця відділення Укрпошти програла в казино 170 тисяч гривень, призначених для пенсій
- Сьогодні закарпатська 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада відзначає річницю з дня створення
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку письменнику Феліксу Кривіну
- У Мукачеві під час пожежі в багатоповерхівці загинув чоловік, жінка – у важкому стані
- До Словаччини за 17 тисяч доларів – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
- УжНУ увійшов до вісімки найкращих класичних університетів України

До цієї новини немає коментарів