Юні ужгородці стали переможцями всеукраїнського баскетбольного турніру

Нещодавно в Луцьку відбувся всеукраїнський дитячий баскетбольний турнір Lutsk Cup.

Учасниками змагань серед хлопців 2010 р.н. та мол. стали шість команд з Луцька, Рівного, Слобожанського, Ужгорода, Хмельницького та Чернівців. На першому етапі були сформовані дві групи по три колективи. За регламентом змагань, переможці груп виходили до фіналу, а колективи, що фінішували другими, зустрічалися в матчі за «бронзу».

Ужгородські баскетболісти успішно подолали груповий етап і вийшли до фіналу, де їх суперником був «Прометей» зі Слобожанського. Наші хлопці продемонстрували хорошу гру й зуміли вибороти перемогу. Фінальний рахунок зустрічі – 98:79.

Також відзначимо, що двоє гравців БК «Ужгород» отримали індивідуальні нагороди. Кращим захисником визнали Артема Вудмаску, а кращим гравцем турнірну – Артема Дьордяя.