1000 і один спосіб отримати кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону

«Шлях» за $3000, довідка ВЛК і тимчасове посвідчення військовозобов’язаного за $1500, «липове» пенсійне посвідчення та зіпсований сестрою паспорт – українці спробували незаконно виїхати за кордон.
На Закарпатті прикордонники Мукачівського загону виявили чотирьох громадян України, які намагалися незаконно виїхати за кордон.
Так, у пункті пропуску «Дякове» під час оформлення осіб, які перетинали українсько-румунський кордон, інспектор прикордонного контролю виявив сфальшований документ у 41-річного киянина, який мав намір виїхати з України за системою «Шлях». Разом із необхідним пакетом документів, чоловік надав повністю сфальшований Наказ Міністерства розвитку громад та інфраструктури України про затвердження переліку водіїв, які здійснюють перевезення для потреб ЗСУ. За придбання «документу» киянин сплатив 3 тисячі доларів США.
Не поскупився у придбанні «липових» документів й ще один киянин. 22-річний чоловік перед виїздом за кордон, запасся підробленими довідкою військово-лікарської комісії та тимчасовим посвідченням військовозобов’язаного, заплативши ділкам 1500 доларів США. Нехитрий план киянина поламали прикордонники у пункті пропуску «Лужанка».
А 37-річний житель Одещини спробував потрапити в Угорщину за підробленим пенсійним посвідченням. Для перетину кордону чоловік обрав пункт пропуску «Косино». Попри беззаперечні ознаки, що вказували на підробку документа, чоловік заперечував недійсність наданого ним посвідчення.
Про виявлення у їх діях ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ прикордонники повідомили співробітників поліції.
Ще одну спробу незаконного перетину кордону припинили в пункті пропуску «Вилок». Виїхати в Угорщину намагалася 17-річна громадянка України. У її паспорті прикордонники виявили відсутність двох сторінок. Зі слів громадянки – напередодні виїзду за кордон її молодша сестра вирвала сторінки із закордонного паспорта, тим самим унеможливила виїзд родички.
Прес - служба Мукачівського прикордонного загону
До теми
- До 7 років позбавлення волі засуджено закарпатця за вбивство свого товариша
- В Ужгороді пройшов семінар-тренінг з антикорупційної взаємодії – участь взяли представники Нацполіції, НАЗК та міжнародні партнери
- Патріотичний марафон для мукачівських випускників влаштували гвардійці Закарпаття
- Закарпатські митники виявили контрабандні сигарети, приховані під вагонами у конструктивних порожнинах
- На Закарпатті біля кордону з Румунією виявили тіло людини
- На Тячівщині затримали зловмисника, якого розшукував Інтерпол
- Поліцейські Мукачева затримали раніше судимого зловмисника, який пограбував місцеву жительку
- «Рука до руки за нашу Європу»: Ужгород – серед учасників міжнародної ініціативи на підтримку України
- БЕБ на Закарпатті забезпечило відшкодування понад 3,7 млн грн податків до бюджету
- Закарпатські поліцейські вилучили у фігуранта злочину велику кількість російської символіки та предмети історичної цінності
- Історична пам’ятка замість лоту: на Закарпатті зупинили онлайн-продаж кельтського скарбу
- У квітні патрульні Закарпаття задокументували 77 фактів нетверезого керування авто
- Шпигуни Угорщини в Україні: СБУ розкрила агентурну мережу, що діяла на Закарпатті
- Роберт Бровді, командир «Птахів Мадяра», удостоєний високої нагороди Глави держави
- Прикордонників Мукачівського загону відзначили державними нагородами
- У мікроавтобусі киянина виявили старовинну ікону, яку вивозили з України
- П’яний, без прав і полісу: у Мукачеві водій Skoda скоїв ДТП і на місці допив алкоголь — штраф понад 76 тисяч гривень
- Збиратимуть гроші на лікування Володимира Співака: сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний концерт під відкритим небом
- Звання Героя України удостоєний командир тактичної групи «Карпатської Січі» старший солдат Анатолій Тегза із Закарпаття. На жаль, посмертно
- На Закарпатті вперше відбудеться Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премія «Золота китиця»
До цієї новини немає коментарів