Дванадцятирічна ужгородка стала призеркою Міжнародного турніру з художньої гімнастики

Дванадцятирічна спортсменка з Ужгорода Каміла Крічфчалушій здобула друге місце у Міжнародному турнірі з художньої гімнастики "Багіра 2006". Змагання проходили 16-17 грудня у Львові.

У них взяли участь гімнасти з України, Польщі, Угорщини та Росії. В своїй віковій категорії Каміла Крічфчалушій обійшла співвітчизниць з 13 міст України та закордонних команд, поступившись лише львів’янці.

Спортсменка займає призові місця на змаганнях подібного рівня вже не вперше. Минулого року гімнастка пробувала свої сили у цьому турнірі, тоді її суперницями були представниці 14 країн. Ужгородка також здобула срібну медаль.

Каміла Крічфчалушій займається гімнастикою з п’яти років і в майбутньому мріє вступити до школи Дєрюгіних, щоб удосконалити свою майстерність. Зараз серед її здобутків уже 42 грамоти та медалі.