Ужгород сьогодні

Нарешті — довгоочікувана субота. Нарешті можна подумати про себе і про свої особисті справи. Яким був сьогодні Ужгород?

 

[foto]2004/08/14/ukraina.jpg[/foto]
[foto]2004/08/14/o_rada.jpg[/foto]

 

14 серпня 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Dyusy 2004-08-16 / 17:56:00

    Ще в догонку. Пропоную скористатись новою можливістю — зареєтруватись. Тоді вашим ім’ям не зможе скористатись жоден анонім. А до анонімів, будьте терпиміші, не обмежуте нших в свободах, адже не кожен має бажання реєструватись, а через такі вибрики можливість анонімного коментування може бути призупинено.

  2. Dyusy 2004-08-16 / 17:53:00

    Я дуже радий, що люди самі зрозуміли. Я було вчора написав з цього приводу великий комент, але потім зняв його. Дійсно, майже все, що знаходиться на першій сторінці написано з одного ком’ютера (для цього не потрібно дивитиь логи, достатньо подивитись на час), тай й до того ж від одного з ужгородських провайдерів. Я не захотів оприлюднювати цього анонімуса, того пропоную йому представитись самому.



    А щоб нарікань було менше, від ужгородських журналістів зокрема, читайте приписку внизу. Станьте співавтором сайту, зробіть ресурс цікавіше, можливо висловіть думку, котру вам забороняють розвити в редакції, та й ще отримайте винагороду ;-)

  3. sun_m 2004-08-16 / 13:51:00

    А мені здається, не в професіоналізмі тут справа. Щоб вчити когось як і що робити, передовсім треба здобути це право. Все читається між рядками. Серед написаних коментарів - більшість від журналістів. Працювати треба і самим шукати матеріали, а не жити за рахунок оперативності чужої роботи. Поважайте роботу колег, товариші! Навіть якщо "жаба" вже занадто давить:))

  4. Kaya 2004-08-16 / 11:26:00

    Та й взагалі подібні речі краще говорити або писати особисто людині, а не превселюдно.

  5. видра 2004-08-16 / 11:15:00

    Все то воно гаразд, тільки не треба писати коменти з одного комп’ютера та ще й одній людині...

  6. papa 2004-08-15 / 01:10:00

    Hlopci. Ja dosyt daleko vid Uzhgoroda za tysyachi km. I kozhne slovo napysane pro Uzhgorod dlya mene vazhlyve. Robit vysnovky i prodovzhujte pracyuvaty. A fotky robit. Ja vzhe paru rokiv na bachyv Uzhgorod

  7. Михась 2004-08-14 / 21:49:00

    Кумедно...

  8. Оксана 2004-08-14 / 20:30:00

    А що хтось у захваті від цього сайту?

  9. Андрій 2004-08-14 / 20:29:00

    demo

    ти не правий. Якщо вже взялися люди робити сайт, то претендують, щоб він називався інформаційним, то репутацією слід дорожити з першого дня роботи. А так це щось аморфне, ні про що. Професіонали так не працюють. Хтось гроші рубить задарма

  10. DEMON 2004-08-14 / 19:42:00

    Невдячні самы попробуйте зробити сайт там і возмущайтесь!!!!!!!!!!

  11. Костя 2004-08-14 / 18:10:00

    Тамара, Арарат

    Читай Репортер, там усе є

  12. Костя 2004-08-14 / 18:09:00

    Легшке бігати з фотоапаратом про місту і фоткати все підряд, ніж новини збирати

  13. Тамара 2004-08-14 / 18:08:00

    Абослютно вірно. Був Кірпа в Закарпатті - жодного слова немає. Може завтра дасте інфо? Чи вже в понеділок. Це сайт позавчорашніх новин. Якщо не можете нормально працювати - краще закритися.

  14. Арарат 2004-08-14 / 18:03:00

    Ну який ви інформаційний сайт? Навколо газу в Ужгороді відбувається стільки подій, а ви мовчите. це непрофесіоналізм. Навіщо було робити сайт, якщо всяку туфту розміщуєте, а те що цікаво замовчуєте?