Обласне телебачення буде "тусуватися" на УТ-1

З 4 вересня обласний ефір вже на новому каналі

 

Починаючи з 4 вересня нечисленні програми обласної телерадіокомпанії глядачі змо?уть побачити на каналі УТ-1 з 13.00 до 14.00.
Насьогодні це ідеальний час для неякісної продукції численного колективу (близько 200 працюючих) регіональної телекомпанії.

 

05 вересня 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Адідас Леопольдович 2004-09-06 / 18:40:00

    Ого! Тут у вас ціла дискусія.
    re legin, читач: згоден практично зі всім, що тут написано. А хто може зайняти місце Петрика?
    У нього прихвати на рівні Києва. Думаю, що навіть зміна влади не гарантуватиме, що він піде. Потрібен збіг обставин.

  2. z_legin 2004-09-06 / 15:36:00

    Такого свята як відставка Петрика (тим більше щоб він сам!) ми не дочекаємося. Має дуже кардинально змінитися обласна влада, аби його нарешті викинули з того крісла.

  3. Читач 2004-09-06 / 15:30:00

    Re: Legin
    Абсолютно вірно - не подобаються. Бо понад усе ціную професіоналізм. А там ним і не пахне. Люди просто відбувають номер. А керівнику ЗОДТРК вже давно слід було піти у відставку. Але я таки знаю людей, котрим воно подобається.

  4. z_legin 2004-09-06 / 14:49:00

    До речі... Почитав декотрі твої коменти. Думаю тобі теж Закарпатське телебачення не подобається, принаймні огріхів у них аж ніяк не менше. Тому не розумію, для чого було починати цю дискусію.

  5. z_legin 2004-09-06 / 14:48:00

    Зображення теж. А ще режисура, світло, монтаж, мова та багато інших факторів. Щодо суб’єктивізму: з моїх знайомих закарпатське телебачення дивляться лише ті кілька чоловік, кому це необхідно по роботі.

  6. Читач 2004-09-06 / 14:34:00

    Re: Legin
    Що означає тоді якість? зображення - можливо, а все інше субєктивізм.

  7. Читач 2004-09-06 / 14:32:00

    Re: Legin
    Тобто ця інфо має читатися від усього закарпатського народу? Невже з понад 1 мільйона закарпатців немає таких, кому подобаються передачі ЗОДТРК? Не вірю...

  8. z_legin 2004-09-06 / 13:13:00

    2Читатч: якшо вже ти такий доскіпливий, то соціологія визначає популярність, а якість може визначити кожен.

  9. Читач 2004-09-06 / 10:43:00

    Цікавий сленг "тусуватися" по відношенню до своїх колег-журналістів. Думаю, що це не зовсім коректно, адже люди працюють.
    RE: Legin
    "На смак і колір товарища немає" - відома приказка. Все визначає соціологія.

  10. z_legin 2004-09-06 / 09:42:00

    2 Адідас...: А ти не згоден, що вони неякісні?

  11. Адідас Леопольдович 2004-09-05 / 17:50:00

    Не вірю, що тут журналісти настільки неграмотні. Скоріше, ліньки перечитати інфо. Це я про: насьогодні та змоєуть.
    А яким соціологічним опитанням Ви визначили неякісність програм ЗОДТРК?