Сьогодні, 7 вересня 2008, неділя (19:42)
Uzhgorod.net.ua

Новини
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПОЛІТИКА
СОЦІУМ
ЕКОНОМІКА
КРИМІНАЛ
СПОРТ
КУЛЬТУРА
Н. СИТУАЦІЇ
LIFE
ТЕМИ ТИЖНЯ
УжНУ
Ужміськрада
Е.ОЦІНКА
КІА

ЗНАЙОМСТВА


Календар
Переглянути новини за

Вересень 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Серпень 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
рікмісяцьдень

Погода

Акаунт
Логін:   

Пароль:



Статистика

Партнери
каталог элитных рекламных площадок Украины Колиба - закарпатський портал для всіх ТК АЛЁНУШКА Рейтинг непрофесіоналів JeyNews.com.ua - джерело важливої інформації



Етно-велнес готель "УнгварЪскій"
НОВИНИ ukr.net
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

 
--> ЕКОНОМІКА від 13.05.08 (16:15)

"Японці інвестують – закарпатці працюють..."

Іноземний бізнес в Закарпатті і справді можливий. Яскравим і серйозним підтвердженням цього є те, що підприємці з-за кордону вкладають свої інвестиції в економіку нашого краю. Позитивний результат такого процесу ми спостерігаємо на прикладі заводу “Ядзакі Україна”, який уже не перший рік працює в Ужгородському районі та входить до числа кращих платників податків Ужгородської МДПІ.


Керівництво заводу переконане, що працювати чесно та легально престижно і вигідно, а головне – можливо. Саме цю тактику і використовує у своїй діяльності очолюване генеральним директором Зайдун Алдувайкат та фінансовим директором Яремою Сірком ТОВ "Ядзакі Україна", з якими нещодавно зустрічався начальник Ужгородської МДПІ Тарас Триндяк. У ході зустрічі було обговорено питання перспектив розвитку підприємства.

У зв‘язку з розміщенням нових замовлень на виробництво автомобільних джгутів підприємство значно збільшило чисельність працюючих та рівень заробітної плати. На кінець І кварталу 2008 року чисельність працюючих сягнула 1309 чоловік (станом на 01.10.2007 року кількість працюючих складала 870 чоловік, приріст на 01.04.2008 року складає 439 чоловік, або на 50,5 %), а середня заробітна плата виросла до 2070,21 грн. За рахунок цього фірма стала одним з найбільших платників податку з доходів фізичних осіб по Ужгородському району та важливим донором місцевих бюджетів.

Так, за І квартал 2008 року підприємством сплачено 839,4 тис.грн. прибуткового податку за найманих працівників, що на 360,6 тис.грн., або на 75,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Також на зустрічі піднімалися питання своєчасності та повноти відшкодування податку на додану вартість, оскільки вказані кошти вкрай важливі як для фінансового стану підприємства з одного боку, так і необхідні зі сторони держави як доказ інвестиційної привабливості та гарантій дотримання чинного законодавства. За підсумками зустрічі з цього приводу підприємству протягом квітня 2008 року було погашено бюджетну заборгованість з ПДВ.

Обговорювалося і питання нової звітності з ПДВ, а саме розшифровок податкового кредиту та податкових зобов‘язань в розрізі контрагентів, що повинно сприяти прискоренню проведення перевірок відшкодування ПДВ, а відповідно і швидкого здійснення відшкодування ПДВ. Такі зміни були позитивно сприйняті платником, оскільки з досвіду роботи компанії в інших країнах такі методи боротьби з фіктивними підприємствами застосовуються давно і є звичними в роботі закордонних податкових органів.

Не обминули на зустрічі і тему збитковості підприємства, яка турбує не тільки податкову службу, але й самих інвесторів. Хоча підприємство сьогодні отримує операційний прибуток від поточної господарської діяльності, але стрімкий ріст курсу євро призводить до отримання збитків від курсової різниці по валютному кредиту, що, зрештою, і зумовлює збитки по фірмі. У зв‘язку з цим і заплановано вжити заходів для уникнення подальшого впливу курсових різниць на фінансовий результат. Крім того, нарощення обсягів виробництва та рентабельність поточної діяльності протягом 2008 року частково перекриють збитки, а у 2009 році підприємство очікує вийти на прибутковість.

На завершення зустрічі присутні дійшли висновку: в Україні можна вести прозорий та легальний бізнес.

За матеріалами Ужгородської МДПІ




ОБГОВОРИТИ:  Коментарів 0, стор.

Загрузка...

marketgid

Пошук

 


Голосування
Закарпаття повинно бути:
Областю у складі України
Автономією у складі України
Незалежною державою
Увійти до складу Угорщини чи Словаччини
Як начальство скаже так і буде

РЕЗУЛЬТАТИ

Курс валют
finance.com.ua finance.com.ua

УНІАН
завантаження...

ВАКАНСІЇ
Загрузка...


Uzhgorod.net.ua
Використання матеріалів УЖГОРОД.net.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на uzhgorod.net.ua. Передрук, копіювання чи відтворення інформації, що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
 
Сайт є щоденною інтернет-газетою КАРПАТСЬКОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО АГЕНТСТВА (директор - канд.соціолог.наук Шандор Ф.Ф.). Зв’язок: редактор editor@uzhgorod.net.ua, реклама reklama@uzhgorod.net.ua, технічні питання root@uzhgorod.net.ua Запрошуємо авторів до співпраці, якщо у Вас є цікаві новини, то надсилайте їх за адресою editor@uzhgorod.net.ua, найкращі з них будуть винагороджені. Редакція не відповідає за зміст рекламних оголошень, може не поділяти точку зору автора, може відмовити автору публікації, якщо текст не відповідає політиці ресурсу без попереднього узгодження. Дизайн: YOUR.UZHGOROD.NAME. Розробка: ЗІС.
Теми тижня Life Надзвичайні ситуації Культура Спорт Кримінал Економіка Соціум Політика Головна