Будь-хто, але не колишній в’язень...

Я не знаю чи є в світі крана, прездентом якої ставала людина, що має кілька судимостей...

 

І не можу зрозуміти, чому в Партії Регіонів не знайшлося гідного кандидата на найвищий державницький пост, який не має сумнівного минулого... Можна було б все виправдати помилками молодості, але ж кожний прихід Януковича до влади знаменувався масштабними крадіжками народної власності. Чого варті лише "Криворіжсталь", "Дніпроенерго", нафтогазоносний Чорноморський шельф. Тепер ще й Межигір’я додалося зі 140 гектарами заповідної землі...
Президент є Верховним головнокомандувачем Збройних Сил. Чи може людина, яку через судимості навіть не призвали до лав армії, керувати військом, СБУ, розвідкою? Чи довірили б ви свою дитину вчителю чи вихователю, який має судимості? Так чому ж так звана опозиція пропонує нам віддати такій людині право формувати суди, в тому числі Конституційний, керувати системою виконання покарань, бути посвяченою в державні таємниці? Чи може така людина бути рівною серед найвищих посадовців інших країн? Мені здається, що відповіді очевидні. Тому й не дивно, що поки що діючий Президент так активно критикує Юлію Тимошенко, дозволяє собі зовсім не гідні чоловіка висловлювання на її адресу. Ющенко розуміє, що головна його мета – вийти до другого туру. Адже в другому турі має перемогти будь-хто, але не колишній в’язень. Україна такої ганьби не стерпить.
Юрій Фекете, викладач КСУ

 

15 січня 2010р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. 2010-01-28 / 10:22:00

    не знаешь,как поступить,поступай по закону.Закон не запрещает человеку с погашенной судимостью быть президентом.Не нравится-меняй закон.А то сплошная политическая целесообразность,как в 2004-м.

  2. 2010-01-27 / 15:29:00

    Согласна! Если и не шутка, так доля шутки здесь точно присутсятвует. Ладно, все они хороши, все воруют. Но выбирать человека с двумя судимостями на пост президента! Извените, это абсурд. Интересно, почему у нас не запрещается это? Демократическое государство?Хочется надеятся! Ведь в статье все правильно об этом написано.

  3. 2010-01-27 / 08:32:00

    Какой народ - такой и правитель.70 лет наш народ спаивали коммунисты. В результате большинство отупело и выбирают бывшего уголовника.А лохи его же и выбирают.Бред какой-то и позор.Что может сделать необразованный "Ппрроффессорр"?Да только то,что по понятия прописано:"Лохов доить не западло.А лохи - это не люди.Тюрьма - это дом, а в доме живут люди"."Украина для людей!" - слова Януковича.Кто способен сооброжать поймёт,что всё это значит.Украина становится посмешищем для мировой общественности - ведь ни в одной нормальной стране нет правителя-уголовника.Но всё еще можно исправить.

  4. 2010-01-25 / 00:53:00

    Треба менше красти, люди ж бачать!

    Від авіакомпанії "Авіалінії України" - залишилась назва. Ними покомандували вихідці лазаренківсько-тимошенківського ЄЕС-Авіа O.Давидов з О.Овчінніковим, які тепер БЮТ призначила керувати всією ЦА України. Державне авіапідприємство "Львівські аівіалінії" розікрали на більш 50 млн. грн. КРУ вимушена була визнати розкрадань більше 16 млн.грн. за 1.5 роки з 01.01.2008р. Керувати призначають аферистів без освіти та обов'язкових конкурсів для керівників держпідприємств. З останнім - Д.Чевердюком, взагалі абсурд. Його приватні авіакомпанії ТзОВ "Вега" та "Сіріус" (Ів.-Франківськ) мають позови до державного авіапідприємства з претензіями на суму >10,5 млн. грн. за укладеними заздалегідь збитковими для державного авіапідприємства угодами. В 2007 році вкрали 302000 грн. за підробним виконавчим листом, ніхто й не шукає... Виник конфлікт інтересів, мстять: разом з продажними суддями та прокуратурою розправляються з Вільною профспілкою ІТП ДАП "Львівські авіалінії", бо заважає красти. Звільнені з роботи всі виборні члени профспілки... Помстились навіть голові профспілки Володимиру Вересу, що має статус репресованого (дитина-політв'язень, народився на Колимі в репресованих батьків). Державне авіапідприємство розкрадають у змові з продажними суддями та прокурорами...
    Що БЮТ, що "регіонали", - це розкрадання державного майна, брехня і демагогія. Одна шайка.
    Зверталися до СБУ, "гаранта" Конституції, - безрезультатно. Президент взагалі відсторонився.
    "Бандитам тюрми"- пустий звук.

    http://www.aviation.com.ua/forum/viewtopic.php?t=6670

    [email protected]

  5. 2010-01-24 / 18:17:00

    Я тоже согласен с автором!

  6. 2010-01-21 / 21:32:00

    Янукович - это чья-то шутка. ПОлитики обнаглели до того, что прямо всему народу говорят: "Вы - быдло и вами управлять может такое же быдло", а все ведутся. Кто-то поспорил, что бывший заключенный может стать у власти такого дурного народа как мы и почти выиграл спор. Янукович - не спаситель Украины. Это элементарная насмешка. Янукович - не спаситель Украины, а просто хорошо продуманная хохма. Откройте глаза наконец. Он глуп как пробка и вверху это все прекрасно понимают. Ни один здравомыслящий человек не поставит его руководить над собой: только в случае личной заинтересованности, что, собственно, сейчас и происходит. Кому-то интересно посмеяться, а все верят.

  7. 2010-01-21 / 18:47:00

    Извинте Автор, но в отношении обожаемой Вами Юли в настоящее время возбуждено два уголовных дела в России за дачу взяток в "архикрупных" размерах - примерно 1 млн "уев". Ее и не арестовывают потому, что она Премьер, поэтому она и рвется в президенты - чтобы не сесть всерьез и надолго. Янукович свою вину искупил, и по всем законам считается несудимым, и - начистоту: скажите, а может ли простой уголовник достичь таких высот? Может, все же есть ум у человека?

  8. 2010-01-21 / 12:15:00

    Стаття- просто в яблучко!
    Що можна сказати про країну, де президентом стане неосвідчена людина, яка зовсім не вміє висловлюватись (його чомусь дуже мало в прямому ефірі) та ще і з кримінальним минулим? Як він буде виглядати на фоні світових політиків?:(

  9. 2010-01-20 / 16:53:00

    Згодна! Украъна й так маэ багацько проблем, а тут ще й президент з двома судимостями, "Хам", що не вмиэ говорити...
    А яку матимемо першу леди?? Це ще один жах!..
    Не дай Боже Яник переможе!..

  10. 2010-01-20 / 13:17:00

    Судимыми являются люди, в отношении которых вынесен приговор суда, вступивший в законную силу. Кучма Тимошенко только пытался сделать судимой, но обвинительного приговора в отношении Тимошенко не было и нет. А В следственный изолятор, не дай бог, попасть потенциально может каждый.Сидеть в СИЗО(Тимошенко) и на ЗОНЕ (Янукович)- это две большие разницы.

  11. 2010-01-19 / 16:21:00

    Сколько заплатили???Как Тимошенко на Лукьяновке сидела в СИЗО,так это нормально.

  12. 2010-01-18 / 23:46:00

    согласна!!! на все 100!!!

  13. 2010-01-18 / 21:05:00

    Позор такой стране,єсли президентом станет бандит.

  14. 2010-01-18 / 20:36:00

    +1! странно, что мало комментариев - я б Вашу статью развесила по стране и разместила по сети. Полностью солидарна!... аж страшно

  15. 2010-01-18 / 18:27:00

    Согласна с автором статьи на все 100%. А то что у Тимошенко тоже судимость.. ну так статья статье рознь! ВФ же за разбой и грабежи сидел! Стыдно будет за такого президента, лично мне - стыдно!