Ужгород результат

Результати з ДВК №1 ТВО №70 (дільниця Ужгородського національного університету)

 

Результати 79% Ющенко, 18% Янукович

 

21 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Паша 2004-11-22 / 03:03:00

    Пардон, то було звернено до того ідіота томуща. Прага вітає Торонто і Україну!!

  2. Паша 2004-11-22 / 03:02:00

    Нє, ну Ти вже нас всіх тут заколєбав. Валі атсюда, іді варуй! Ти шо ж нормальним людям святкову ніч портиш, гад ти такий!

  3. imigrant 2004-11-22 / 02:31:00

    Velucheznuj pruvit z Toronto,Kanada.Schojno povernylusja z dilnuci ,viddalu golosu za dijsno "majbytnje "Ykrajinu.Y nas tyt vsi za Jyschenka.Z chum vas vsix vitajemo.Spodivajemos na krasche,i tna te,scho bandutam mu vsi razom ne damo dorogu.

  4. Тому що... 2004-11-22 / 01:55:00

    Як мені прикро чути від вас такі слова! А як же гасла про єдину Україну? Хіба ви хочете жити добре лише на певній частині України? Дуже прикро! Янукович не ділить на Схід і Захід! Для нього Україна дійсно єдина!!!

  5. la_loca 2004-11-22 / 01:04:00

    погодьтесь, приємно бачити такі результати! дякуємо Юрку за інформацію:))
    спати?? ні, я хочу чути про перемогу Ющенка!
    ми вже закриваємось. якщо якась цікава інформація сподіваюсь ти мій мобільний знаєш:)

  6. Torba 2004-11-22 / 00:59:00

    За результатами підрахунку 100% бюлетенів у Стрийському районі, що у 128-му виборчому окрузі, за Віктора Ющенка проголосувало 97,75% виборців (у І турі – 94,07%), за Віктора Януковича – 1,46% (у І турі – 1,97%), повідомляє прес-служба штабу Віктора Ющенка у Львівській області.

    Загалом у Стрийському районі взяли участь 92,76% виборців, тоді як у І турі явка виборців становила 89,33%.

    А ці взагалі красавци:)) ех, шкода, що їх мало:(
    Оль, ти ще спати не хочеш?:))

  7. Паша 2004-11-22 / 00:58:00

    отже центр з Києвом би мав бути теж наш полюбе.От тільки б Донецьк не переважив. Хіба може русифікована і тотально бандизована меншина керувати таким народом, як Україна?

  8. la_loca 2004-11-22 / 00:53:00

    умнічки:))

  9. Torba 2004-11-22 / 00:51:00

    Результати підрахунку голосів на дільниці 26 по ТВО 203 (м. Умань, Черкаська обл.):

    Ющенко 70%

    Янукович 20%

    От як треба голосувати:)

  10. Паша 2004-11-22 / 00:39:00

    А в Празі було біля 2000 чол (в першому колі -біля 1650). Бандитам - НІ, чистій Україні - ТАААААААААК!

  11. марія 2004-11-22 / 00:35:00

    Тільки,що телефонували мені з Америки наші Закарпатці з Беликоберезнянського району, сказали, що ідуть голосувати за Ющенка.
    Об'єднуймося, всі чесні люди!!!. ТАК Ющенко!!!.

  12. Паша 2004-11-22 / 00:26:00

    От виберемо Юща і збудуємо собі власну гідну державу, щоб не мусіли літати по світах!

  13. Паша 2004-11-22 / 00:24:00

    До Америки приєднується Прага. Всім оптимістам - великий привіт і привітання з нашою перемогою! Інакше не може бути!

  14. la_loca 2004-11-22 / 00:22:00

    привіт Америці!! Українці, де б ви не були зараз - обєднуймося!! Ющенко ТАК!!

  15. sweet 2004-11-22 / 00:18:00

    Вс1м, хто в1рив 1 в1рить в майбутне небандитсько1 Укра1ни прив1т з далеко1
    Америки!
    Ми сьогодн1 разом з вами дуже переживаемо 1 в1римо в перемогу Ющенко