Закарпаття вибори

Портал іде на пошуки інформації, до ранку.

 

Дільниця ? 24 70-ий виборчий округ:
Проголосувало за Ющенка 72 %
За Януковича - 18 %.


УМВС УКРА?НИ В ЗАКАРПАТСЬК?Й ОБЛАСТ? РОЗПОВСЮДИЛО ЗАЯВУ ЩОДО ?НЦИДЕНТУ ?З НАРДЕПАМИ ОРОБЦЕМ ТА ХМАРОЮ

УМВС України в Закарпатській області розповсюдило офіційну заяву щодо інцинденту, що стався на виборчій дільниці ?31 ТВК ?74.
?Орі?нтовно о 19 год. 30 хвилин до дільниці ? 31 у селі Грушево Тячівського району під'їхали машини із львівськими номерами. ?з них вийшли невідомі молодики, які увірвалися в приміщення дільниці й завдали тілесні ушкодження дільничному інспектору Греділю Роману ?вановичу та державтоінспектору Варзі Василю ?вановичу, які несли тут службу по охороні громадського порядку. У цей час там знаходилися народні депутати України Юрій Оробець та Степан Хмара. Дільничний Роман Греділь викликав по телефону підмогу. На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група, яку очолив перший заступник начальника райвідділу УМВС Михайло Немеш. У приміщенні дільниці на Михайла Немеша накинувся народний депутат Юрій Оробець, який завдав йому тілесні ушкодження. Дільничний інспектор Роман Греділь підозрю?, що його вдарив охоронник Юрія Оробця?, - повідомив прес-центр оперативного штабу УМВС України в Закарпатській області.
Олеся Тимар

 

22 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Dyusy 2004-11-22 / 14:24:00

    2Паша: ти вважаєш себе розумнішим за Тому що? З твоїх виходок не скажеш. Веди себе по-людськи, якщо не хочеш, щоб тобі закрили доступ до сайту. Без образ особистостей і матів.

  2. Австрхан Павлович 2004-11-22 / 11:29:00

    До ранку, це до коли? Скільки можна спати?

  3. русин 2004-11-22 / 11:26:00

    "Тому що" однозначно правий, коли говрить "Не сотвори собі кумира". Але ті, що голосували за Ющенка, вони не голосували за конкретну людину, а голосували за майбутнє держави. З Янеком Україна буде віддалятися від Європи. Сьогодні ми отримали Білорусь. Назавжди.

  4. babaj 2004-11-22 / 11:25:00

    2 Паша: залишається _думати_!

  5. Паша 2004-11-22 / 10:30:00

    2 бабай: а що залишається робити, якщо нормальні слова не доходять а логіка як у ручки від дверей? Толерантним можна бути тільки у розмові з розумними людьми

  6. babaj 2004-11-22 / 08:45:00

    2 Паша: Ось вам і толерантність і вихованість і нарешті культура. Таких 10 чоловік і можна щось робити. Бачив я який той Оробець спокійний, мухи не пропустить...

  7. Паша 2004-11-22 / 03:24:00

    Пробачте, люди добрі, то було для Томуща

  8. Паша 2004-11-22 / 03:23:00

    Ти ще не пішов на х..?! Я ж тебе вже посилав.

  9. Тому що... 2004-11-22 / 03:00:00

    "Не робить собі куміра..." - Божа заповідь
    А для вас Ющенко - це Месія... Мені жалко вас

  10. Паша 2004-11-22 / 02:34:00

    Так, Маріє, ми обовязково переможемо! Томуща, валіть в свій данєцк, Ви не лище свою совість зрадили, Ви зрадили великий народ, котрий Ющенко зробить ще кращим і заможнішим!

  11. Марія 2004-11-22 / 02:24:00

    Закарпатці - свідомий народ!!!
    І тому вони і підтримали Ющенка, а в його лиці і свій народ і себе.

  12. Паша 2004-11-22 / 02:23:00

    Томущо, не сердися, але йди ти на х...!
    Не будоражити, а прокидати від важкого багатолітнього сну!

  13. Тому що... 2004-11-22 / 02:07:00

    На жаль, провакація - головна зброя Ющенка!!! Навіщо будоражити Закарпатців?

  14. Яна 2004-11-22 / 01:34:00

    Думаю, що

  15. Марія 2004-11-22 / 01:17:00

    Є у мене один знайомий лікар, з Тячева, на попередніх виборах хотів стати Народним депутатом, тепер мені соромно за нього, він агітував за кандидата ім'я якого починається з останньої літери алфавіту. Бог не допоміг йому стати НД і це правильно. Нам дається те, хто ми є насправді.