Ужгородські баскетболісти привезли золото із всеукраїнського турніру

Де грали 4 команди

Учні ЗОДЮСШ вибороли золоті нагороди на Всеукраінському турнірі з баскеетболу серед юнаків 2000 р.н. , який відбувся 20-22 вересня у місті Шостка Сумської області.

У турнірі взяли участь 4 команди: ЗОДЮСШ м. Ужгород, ДЮСШ Імпульс м. Шостка, БК "Скорпіони" м. Киів, та БК "Говерла" Івано-Франківськ.

У перший ігровий день ужгородці зустрілися з господарями та, незважаючи на тяжкий переїзд та відсутність часу на відпочинок, доситть впевненно обіграли команду із Шостки з рахунком 61-43.
На другий день досить легко обіграли БК "Говерла" з Івано-Франківська з рахунком 61-32.
Потім ужгородці мали зіграти з БК "Скорпіони " з Києва, які в свою чергу підійшли до вирішального поєдинку також з двома перемогами.
З перших хвилин ужгородці відірвались в рахунку 8-0, але досить рано повірили в перемогу і на велику перерву пішли поступаючись в рахунку 31-26. У третій чверті хлопці не тільки змогли наздогнати суперника, але й вийти в вперед: 41-36.

Остання чверть пройшла в рівній боротьбі та закінчилася перемогою ужгородців з рахунком 56-50.