ІВАН РІЗАК ПОДАВ У ВІДСТАВКУ

 

Разом з ним заяви на стіл поклали ще два губернатори, представники СДПУ(о) ? голова Чернівецької ОДА Михайло Романів і голова Чернігівської ОДА Валентин Мельничук. Обгрунтування ? СДПУ(о) йде в опозицію до новообраного президента Віктора Ющенка, а тому губернатори-члени партії більше не можуть обіймати свої посади.

Повідомля? сайт "UA-Reporter"

 

21 січня 2005р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Вася Любка 2005-01-26 / 19:45:00

    І що толку, що він чимало зробив для Закарпаття.Своїми звязками з бандитами та тим , що ліг під Медведчука перекреслив себе. А шкода, бо подавав надії нормальної людини.... Але скількох людей принизив матами... Чи генерала, чи ректора Русина... Йому все рівно... А тепер хто захистить РУсина, який виконував дебільні команди Різака?

  2. Вася Любка 2005-01-26 / 19:45:00

    І що толку, що він чимало зробив для Закарпаття.Своїми звязками з бандитами та тим , що ліг під Медведчука перекреслив себе. А шкода, бо подавав надії нормальної людини.... Але скількох людей принизив матами... Чи генерала, чи ректора Русина... Йому все рівно... А тепер хто захистить РУсина, який виконував дебільні команди Різака?

  3. 2005-01-21 / 17:13:00

    Час покаже де біле а де чорне

  4. (о) 2005-01-21 / 14:50:00

    jon, ты сколько лет назад эмигрировал в Израиль. Бичуешь там и учишь нас жить. Думаешь Ужгород остался в 1996 году а ты прогрессируешь?

  5. jon 2005-01-21 / 13:48:00

    Mne kazetsya oni nichego neponyali i ne pojmut poka nebudet lustracii ih deyatelnosti. V1998 godu vovremya osennich viborov mera ich vseh privlekali v kachstve otvetchikov vuzhorodskom sude za admin resurs napomnyu personazej: istec Coklan Viktor kandidat i komanda(Hornyak,Chuchkai drugie)otvetchiki Ustich golova(neyavilsa bolen) obladm,Rizak zam glavi,Prihodko zam ,Sember,i dr. Proces proigrali no eto bilo vpervie v Ukraine cto chinus takogo ranga vizivali vsud i oni davali poyasneniya
    o vmesatelstve i ispolzovanii admin resursa.

  6. 2005-01-21 / 12:38:00

    Бандит - должен сидеть в тюрьме!

  7. Тарас 2005-01-21 / 10:45:00

    Та невже ми їх усїх просто так повідпускаємо у відставки. Та їх слід привселюдно опускати!

  8. Арафат 2005-01-21 / 10:26:00

    Так він давав прощальний обід журналістам ще до Нового року, хоча офіційно воно було як святкування останнього:)

  9. Данило 2005-01-21 / 10:18:00

    Міг би з цього приводу і прес-конференцію дати, таким чином попрощатися із журналістами. А даний факт, ще раз підтвердив, що Різак без відома Медведчука жодних рухів не робить.

  10. Peter 2005-01-21 / 10:15:00

    Таким "членам" у нашому розуміні давно пора було набратися розуму. Але чи є той розум у тих "членів"? А може їм пора на нари баланду їсти?