Гірко від гірників

В останньому перед перервою матчі чемпіонату України з футболу в прем’єр-лізі добряче не поталанило ужгородській «Говерлі».

Услід за львівськими «Карпатами» в місті Лева закарпатці поступилися й донецькому «Шахтареві». Але цього разу поразка виявилася дошкульною.

Уже на перерву номінальні гості «горіли» 0:2 завдяки влучному ударові Гладкого та автоголу Хомина. І хоч на початку другого тайму підопічним Грозного вдалося забити (відзначився Мякушко), однак під завісу поєдинку знову влучним був Гладкий, а в доданий час Фред встановив на табло прийнятні для гірників остаточні 4:1.

Утім, незалежно від результатів інших матчів пропущеного туру, говерляни підуть на вакації щонайменше дванадцятими, маючи в активі 9 очок.