«Зоря» таки вирвала перемогу в «Говерли», яка посіла 12-е місце

У стартовому матчі 21-го туру чемпіонату України луганська "Зоря" з рахунком 2:1 досягла вольової перемоги над ужгородською "Говерлою".

У першому таймі гості володіли тотальною перевагою, Коваль тричі рятував ворота "Говерли". Але під кінець тайму луганчани пропустили гол від Мякушко.

У другому таймі спрацювали дві заміни Вернидуба: спершу Любенович зрівняв рахунок, а на останній хвилині зустрічі Ліпартія забив переможний м'яч.

Після цієї перемоги "Зоря" набирає 34 очки і до 10 пунктів скорочує відставання від йде третім "Дніпра". "Говерла" залишилася на 12-му місці.