All day, all night: закарпатські правоохоронці працюють без вихідних

Сьогодні професійне свято відзначають не лише пожежники, а й працівники карного розшуку.
Про цьогорічні здобутки закарпатських розшуківців розповідає начальник кримінальної поліції (карного розшуку) ГУНП в Закарпатській області полковник Василь Лешко.
На все Закарпаття налічується трохи більше двох сотень розшуковиків. Їх небагато, але роботу свою ці хлопці добре знають. Саме на їх рахунку розкриття найбільш резонансних злочинів. А працювати є з чим.На жаль, в області цьогоріч зросла кількість навмисних убивств і замахів (з 4 до 10), тяжких тілесних ушкоджень (з 12 до 13), зґвалтувань (з 2 до 3), пограбувань (з 53 до 60), квартирних крадіжок (з 52 до 73).
Усі цьогорічні вбивства розкрито. Серед них – два схожі за почерком злочини у Воловці та на Мукачівщині. Там від рук молодих негідників загинулипродавчині сільських крамниць. Обох убивць жінок затримано.
Розкрито й резонансне вбивство 32-річного раніше судимого мукачівця. Його застрелив серед білого дня просто біля воріт школи з пістолета імпортного виробництва 27-річний житель Мукачева, раніше судимий за пограбунок. Причина вбивства – тривалі неприязні відносини між чоловіками. Вбивця втік із місця скоєння злочину, але був затриманий працівниками карного розшуку.
Розкрито всі 4 ТТУ зі смертельними наслідками, особам повідомлено про підозру. Розкрито два зґвалтування.
Цьогоріч в краї зареєстровано 8 розбійних нападів (торік було 11), усі ці тяжкі злочини розкрито, особам повідомлено про підозру.
З 60 пограбунків розкрито 39. Зокрема, розшуковики затримали трьох мешканців Ужгородського району віком 14-21 рік, які скоїли 8 пограбунківжінок на вулицях Ужгорода.
27-річний житель Ужгорода встиг «обчистити» 7 квартир в обласному центрі, доки його спіймали працівники карного розшуку. Крадену техніку та золото злодій здавав у ломбарди Ужгорода та Мукачева.
19-річний мешканець Тячівського району «бомбанув» 7 магазинів на території району.
32-річний житель Сваляви спеціалізувався на викраденнях мікроавтобусів. Злодій встиг наслідити в Ужгороді, Мукачеві й Хусті.
Загалом повідомлено про підозру 954 особам у вчиненні 1352 правопорушень. Відносно 83 із них судами застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
"Користуючись нагодою, хочу привітати всіх колег, наших пенсіонерів із святом – 97-ю річницею карного розшуку. Бажаю щастя, миру, любові та злагоди вам і вашим родинам" - звертається начальник кримінальної поліції Закарпаття полковник Василь Лешко.
Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області
До теми
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
- «Я виріс тут, знаю всі місця з дитинства, тут живуть мої рідні – це моя земля. Тому мені є за що воювати…» Історія бійця 128-ї бригади Дмитра
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у травні 1925-го
- Фільм закарпатця Дмитра Грешка “Дівіа” змагатиметься за Кришталевий глобус
- Розвідник "Азіат". Загиблий Герой із Ужгорода, головний сержант Віктор Кущик нагороджений трьома орденами "За мужність"
- «Я й від ФПВ тікав на швидкості 120 кілометрів, й під скиди потрапляв, і на протитанковій міні підривався… Але далі їжджу й ніколи не панікую!» Історія бійця 128-ї бригади Анатолія
- «На позиції мені не потрібен боєць, котрий нічого не боїться, бо він перший загине. І боягуз не потрібен…» Історія бійця 128 бригади Анатолія
- Пекар, який став мінометником. Історія бійця 156-ї окремої механізованої бригади з позивним «Мадяр»
До цієї новини немає коментарів