All day, all night: закарпатські правоохоронці працюють без вихідних

Сьогодні професійне свято відзначають не лише пожежники, а й працівники карного розшуку.
Про цьогорічні здобутки закарпатських розшуківців розповідає начальник кримінальної поліції (карного розшуку) ГУНП в Закарпатській області полковник Василь Лешко.
На все Закарпаття налічується трохи більше двох сотень розшуковиків. Їх небагато, але роботу свою ці хлопці добре знають. Саме на їх рахунку розкриття найбільш резонансних злочинів. А працювати є з чим.На жаль, в області цьогоріч зросла кількість навмисних убивств і замахів (з 4 до 10), тяжких тілесних ушкоджень (з 12 до 13), зґвалтувань (з 2 до 3), пограбувань (з 53 до 60), квартирних крадіжок (з 52 до 73).
Усі цьогорічні вбивства розкрито. Серед них – два схожі за почерком злочини у Воловці та на Мукачівщині. Там від рук молодих негідників загинулипродавчині сільських крамниць. Обох убивць жінок затримано.
Розкрито й резонансне вбивство 32-річного раніше судимого мукачівця. Його застрелив серед білого дня просто біля воріт школи з пістолета імпортного виробництва 27-річний житель Мукачева, раніше судимий за пограбунок. Причина вбивства – тривалі неприязні відносини між чоловіками. Вбивця втік із місця скоєння злочину, але був затриманий працівниками карного розшуку.
Розкрито всі 4 ТТУ зі смертельними наслідками, особам повідомлено про підозру. Розкрито два зґвалтування.
Цьогоріч в краї зареєстровано 8 розбійних нападів (торік було 11), усі ці тяжкі злочини розкрито, особам повідомлено про підозру.
З 60 пограбунків розкрито 39. Зокрема, розшуковики затримали трьох мешканців Ужгородського району віком 14-21 рік, які скоїли 8 пограбунківжінок на вулицях Ужгорода.
27-річний житель Ужгорода встиг «обчистити» 7 квартир в обласному центрі, доки його спіймали працівники карного розшуку. Крадену техніку та золото злодій здавав у ломбарди Ужгорода та Мукачева.
19-річний мешканець Тячівського району «бомбанув» 7 магазинів на території району.
32-річний житель Сваляви спеціалізувався на викраденнях мікроавтобусів. Злодій встиг наслідити в Ужгороді, Мукачеві й Хусті.
Загалом повідомлено про підозру 954 особам у вчиненні 1352 правопорушень. Відносно 83 із них судами застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
"Користуючись нагодою, хочу привітати всіх колег, наших пенсіонерів із святом – 97-ю річницею карного розшуку. Бажаю щастя, миру, любові та злагоди вам і вашим родинам" - звертається начальник кримінальної поліції Закарпаття полковник Василь Лешко.
Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області
До теми
- «Під час штурму росіяни захопили сусідній бліндаж за 25 метрів від нас. Ми знищили всіх…» Історія військового 128-ї бригади Дмитра
- «Захищати Україну – мій обов’язок»: полеглий Максим Чомоляк був великим патріотом України
- «Своїм «Браунінгом» я розвернув ворожу колону, яка пішла штурмом на наші позиції…» Історія бійця 128-ї бригади
- Пам’яті барабанщика, військовослужбовця 46 бригади ДШВ, ужгородця Антона Рабела
- "Строкова служба й бойовий підрозділ на війні – це два різні світи". 22-річний боєць 128-ї бригади про особливості армійського життя
- «Я найстарший у бригаді, мені скоро 60, але за фізичною підготовкою можу дати фору набагато молодшим хлопцям. Стара закалка…» Історія бійця 128-ї бригади Анатолія
- Вікторія Тимчик - про те, як Закарпаття адаптує стратегії імунізації до унікальних реалій прикордонного регіону
- «Полон — це дрібниці, найстрашніше — бачити, як гине Маріуполь»: історія захисника Азовсталі Геннадія Збандута
- "Так ми продовжуємо справу Данила Богуславського": закарпатські волонтери передали захисникам 27 дронів
- «У Норвегії під вартою краще, ніж у Росії на волі»: історія бійця Столяра з 128-ї бригади
- «Я міг би стати офіцером, але краще залишуся солдатом. Люблю бойові виїзди, адреналін, двіж…» Історія бійця 128-ї бригади Тимура
- Сьогодні на Закарпатті стартує Український тиждень імунізації
- Михайло Маркович: «За старими фотографіями — велика історія і зниклий світ, який треба відкривати»
- «Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- «У своєму підрозділі ми живемо сім’єю – тут братерство, а не статутщина…» Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
До цієї новини немає коментарів