Закарпатці серед переможців відкритого чемпіонату Львівської області зі спортивного орієнтування

Першого дня змагань, в лісі поблизу Брюховичів, кращий час у своїх вікових категоріях показали Катерина і Ніна Цепурдеї. В категорії найсильніших серед чоловіків першим з  семикілометрової дистанції, що проходила через 16 контрольних пунктів фінішував шестиразовий чемпіон світу з лижного орієнтування росіянин Андрєй Ламов, другим – випускник Мукачівського «Товариша», майстер спорту України Сергій Бабич, третім – львів’янин Ярослав Пажух.

В змаганнях жінок наша Ніна Расчупкіна також виборола срібну нагороду, а перший та третій результати показали львів’янки Тетяна Давиденко і Ольга Стисло. В категорії ветеранів Олександр Цепурдей показав другий результат.

Наступного дня чемпіонату перевага мукачівців була ще більш відчутною. На спринтерських трасах у Сихівському житловому масиві призерами стали:

• серед дівчат до 12 років: 1. Яна Брунцвик, 2. Катерина Цепурдей, 3. Валерія Смочко (всі з Мукачева);
  • серед хлопчиків до 12 років: 1. Владислав Рибух (Мукачево), 2. Олег Солтисік (ТЦК «Княжий»), 3. Назар Бабич (ДЮСШ №6);
  • серед дівчат до 14 років: 1. Ніна Цепурдей (Мукачево), 2. Юлія Мартинів (ЦТК «Левандівка»), 3. Ганна Солонець (Мукачево);
  • серед хлопців до 14 років: 1. Олександр Ткачук, 2. Олександр Попович (обидва з Мукачева); 3. Максим Топоров (Рава-Руська);
  • серед чоловіків: 1. Сергій Бабич, 2. Андрєй Ламов, 3. Ярослав Пажух;
  • серед жінок: 1. Тетяна Давиденко, 2. Ніна Расчупкіна, 3. Марія Хомякова (Львів).