"Закарпаття" залишається у вищій лізі

Щоправа, нашій команді ще потрібно пройти ліцензування, з яким виникли проблеми

Наприкінці минулого тижня відбулися заключні матчі 28-го туру української футбольної вищої ліги. Одним із найцікавіших і найбільш непередбачуваних виявився по?динок в Ужгороді, де ?Закарпаття? з рахунком 2:1 обіграло одеський ?Чорноморець?, повідомля? "Львівська газета"
Початок гри ?Закарпаття? ? ?Чорноморець? був доволі спокійним. Вочевидь, спека далася взнаки ? на сонці температура повітря становила
32 градуси. Втім уже після 5-ї хвилині почергово почали виникати моменти біля воріт обох команд. Першими небезпечний момент створили господарі. На сьомій хвилині цікаву триходівку розіграли Кобін-Шевцов-Ярош, але останньому захисник завадив завдати прицільного удару, і м?яч полетів значно вище від воріт. Не забарилися з відповіддю й одесити, які в середині першого тайму почали відтісняти господарів до їхньої половини поля. У складі ?Чорноморця? вирізнявся вдалою грою Лащенков. Після його удару на 18-й хвилині шкіряна куля пролетіла поряд зі стійкою. Найбільш небезпечною у виконанні гостей була атака на 38-й хвилині, коли декілька футболістів ?Чорноморця? вдало розіграли м?яч у штрафному майданчику господарів, але остаточний удар не став несподіванкою для Луценка. В першій половині матчу голів так і не було. Однак, на відміну від ?сухого? першого тайму, другий тайм виявився результативним. Уболівальники побачили аж п?ять голів, щоправда, двох із них, які забили господарі, арбітр не зарахував, мотивуючи це тим, що гравці перебували в офсайді.

Проте основні події по?динку розгорнулися лише перед його завершенням. На 83-й хвилині гри стрімкий прохід господарів завершився взяттям воріт. Шевцов обіграв захисника і відпасував на Кобіна, який на швидкості обійшов своїх опікунів і спрямував м?яч точно в дальній кут від Руденка. За хвилину до завершення гри той-таки Кобін правим флангом увірвався у штрафний майданчик ?Чорноморця? і здійснив простріл, котрий вдало замкнув Шевцов, ? 2:0.

Суддя додав до основного часу дві хвилини. Одеситам вистачило їх лише для того, щоб мінімалізувати відрив ужгородців. Захисники ?Закарпаття? не втримали Полтавця, який після декількох перепасовок поблизу воріт ?Закарпаття? все ж проштовхнув шкіряну кулю у ворота.

На післяматчевій прес-конференції Семен Альтман поскаржився на спеку та кадрові проблеми. Проте наставник ?моряків? ще не втратив віри в те, що його команда потрапить у ?врокубки. ?До кінця залишилося ще два тури, тому не можна списувати ?Чорноморець? із зони У?ФА, ? зазначив Семен Альтман. ? Напередодні по?динку в нас були труднощі зі складом. Такій команді, як наша, важко грати без половини футболістів основного складу. Сьогодні ми провели не найкращий матч. Також спека наклала відбиток на гру обох команд. Наприкінці зустрічі суперник реалізував свої моменти. Якщо ви звернули увагу, то гра тривала з перемінним темпом?. Головний тренер ?Закарпаття? Віктор Ряшко не приховував радості від перемоги його підопічних. ?Турнірне становище змушу? нас викладатися не на 100, а на 120 відсотків, ? зауважив
В. Ряшко. ? Мабуть, до футболістів прийшла впевненість у собі після домашніх нічиїх із ?Шахтарем? і ?Металургом?. Були побоювання щодо сьогоднішнього по?динку, адже ми провели серію важких матчів за короткий термін. За такої високої температури переживали, що команда не витрима? фізично. Цей момент почався з середини другого тайму, коли ?Чорноморець? почав більше контролювати м?яч. Проте я пишаюся нашою командою, яка змогла зібратися і на доброму рівні провела серію ігор із провідними клубами України?.