16:00, 08 грудня 2019р.

Концертна програма Олександра Садварія у рамках мистецького проекту «Sunday performance» під назвою «Життя – це дар Божий»

У програмі також беруть участь:  солістка Заслуженого академічного закарпатського  хору, заслужена артистка України Яна Садварій, солісти філармонії Анастасія Вишневська,  Ірина Філіпенко, вихованка медико-реабілітаційного центру «Дорога життя» Юляна Кастран. 

У виконанні артистів прозвучать пісні на слова наших земляків: М.Кічковського, Я.Садварій, В.Кобаля, І. Білика, В.Іванова та на музику Й.Вайди, В.Поповича та інших. Також лунатимуть твори із репертуару американського виконавця Джоша Гробана.

Ведуча –  Ольга Донецька.

Олександр Садварій (тенор), заслужений артист України, соліст-вокаліст Закарпатської обласної філармонії. А ще це талановитий співак з чудовими вокальними даними, природна обдарованість та працездатність якого дозволяють виконувати твори різні як за характером, так і за манерою виконання. Музикант працює як в класичному так і в естрадному жанрах. Сольний репертуар складають твори українських, закарпатських та зарубіжних авторів.

Виконавець неодноразово гідно представляв мистецтво краю на найпрестижніших сценах України (Національний палац культури «Україна»), брав участь у міжнародних мистецьких проектах (Німеччина, Франція). Член журі мистецьких конкурсів та фестивалів.

Здійснює активну концертну діяльність на Закарпатті та за його межами.

Події за сьогодні