Туризм

Мукачівський замок "Паланок" відновлює прийом відвідувачів

Відповідне повідомлення опублікувала адміністрація Мукачівського історичного музею.

11.04.2021, 12:46

Міфічний замок «Шашвар»: чи існувала насправді легендарна фортеця на Закарпатті?

Одним із найменш відомих замків Закарпаття, який сьогодні вважають, швидше, міфічним, ніж реальним, є «Шашвар», що знаходиться поблизу сучасного закарпатського села Тростник. Про цю фортецю ми знаємо дуже мало. Практично вся існуюча інформація базується на переказах та легендах, а також повідомленнях зарубіжних істориків XIX–XX століття, котрі, у свою чергу, опиралися на невідомі чи втрачені нині джерела.

11.04.2021, 11:03

На Закарпатті започаткували дегустацію мінеральних вод

Днями у Полянській ТГ на території відомого санаторію «Квітка полонини» відбулася відкрита зустріч представників оздоровчих закладів з постійною комісієюпри Закарпатській обласній раді з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

10.04.2021, 17:32

На Закарпатті планують відновити відомий історичний парк у Буштині ВІДЕО

На Закарпатті у Буштині Тячівського району знаходиться історичний парк, який вже давно потребує відновлення.

10.04.2021, 16:06

Врятувати Сент-Міклош: через карантин уже більше року Чинадієвський замок пустує ВІДЕО

Врятувати Сент-Міклош. Вже більше року Чинадієвський замок пустує. Захоплюючий туристичний об’єкт приваблював тисячі туристів, як з України, так і за кордону, найбільше їх тут збиралося під час проведення традиційних фестивалів – проте через затяжний карантин побувати у замку не можна.

10.04.2021, 14:53

Лишилося мало часу: проголосуйте та допоможіть врятувати “Долину Нарцисів”

Європейська асоціація охорони природи (EOCA) оголосила голосування за найкращий проект зі збереження територій та об'єктів дикої природи.

08.04.2021, 20:22

Експерти з туризму називають COVID-19 найкращою умовою для того, аби досліджувати Закарпаття

Карантинні обмеження внаслідок пандемії Covid-19 експерти з туризму називають найкращою умовою для того, аби досліджувати свій рідний край, позаяк і часу для цього зараз є багато, і кордони закриті.

08.04.2021, 11:54

У Чинадіївському замку через локдаун просять про допомогу на утримання будівлі й коней

На Закарпатті орендатори Чинадіївського замку Сент-Міклош просять про допомогу небайдужих — за рік карантину в Україні пам’ятка не має змоги заробляти, оскільки не працює сфера туризму. Тож будівлю та коней при замку немає на що утримувати.

06.04.2021, 09:49

На Закарпатті проклали маршрут найзахіднішими туристичними точками України

На Закарпатті створили маршрут найзахіднішими туристичними точками України в межах проєкту “Пізнай Ужанську долину”. Туристам пропонують відвідати найстаріший будинок Ужгорода, ферму сірих угорських корів та музей червоної паприки.

04.04.2021, 14:58

В Ужгороді з'явиться перша мініскульптурка, що розмовляє (ВІДЕО)

Уже найближчим часом в Ужгороді анонсують появу нового цікавого історично-туристичного об'єкта в традиції мініскульптур. Скульптурка присвячена маловідомому факту з історії Ужгорода: відвідинам нашого міста у 1906 році всесвітньо відомим колективом з Америки під керівництвом найуспішнішого шоу-мена того часу Баффало Білла.

01.04.2021, 19:08

Гуцули Закарпаття та Прикарпаття укладатимуть договір про співробітництво у туризмі

Розвиток туризму на гірських територіях та можливості для міжмуніципального співробітництва обговорили під час круглого столу за участі представників семи гуцульських громад Закарпатської та Івано-Франківської областей

01.04.2021, 12:38

Ужгородський замок – ТОП 10 цінностей та унікальностей

Закарпатський краєзнавчий музей, у стінах Ужгородського замку – хранитель історії нашого краю, яка навіть сьогодні залишається мало дослідженою, але тим не менше, тут є унікальні знахідки та факти,  про яку Вам варто знати.

31.03.2021, 20:54

В Ужгороді презентували «Долину теплиць» - новий гастрономічний еко-бренд Закарпаття

Засновник нового гастрономічного продукту «Долина теплиць» Михайло Штефаньо розповів про продукцію Боржавської долини, її особливості і родзинки.   Федір Шандор, президент Закарпатської туристичної організації поінформує про нові гастрономічні тренди Закарпаття 2021, які, незважаючи на коронавірус, будуть приваблювати туристів в область.

31.03.2021, 14:21

Туристи в очікуванні на період цвітіння сакури в Закарпатті

Минулого року цвітіння сакури в Ужгороді та містах Закарпатської області проходило без туристів, в цьому році ситуація може повторитись, але тури на цвітіння сакури в Ужгороді є.

31.03.2021, 13:21

Найстаріший будинок Ужгорода, сірі корови, музей паприки — чим зацікавить маршрут найзахіднішими точками України?

«Одна долина – багато культур» — так називається маршрут, розроблений істориком та екскурсоводом Павлом Худішем в рамках проєкту «Пізнай Ужанську долину». І називається так неспроста. Адже Павло пропонує туристам цікаву мандрівку різноманітним та мультикультурним маршрутом Ужанської долини, де століттями проживали і досі поруч з українцями мешкають угорці, словаки, чехи, євреї, роми та інші.

30.03.2021, 20:19

Альпіністи Олексій Келін та Анастасія Волкова в Ужгороді розповыли про свій стиль життя

Професійний альпінізм у переважної більшості асоціюється з Еверестом. Герої наступної історії стали винятком з цього правила, адже обрали для підкорення інші, не менш цікаві гори.

30.03.2021, 13:45

На факультеті туризму та МК УжНУ презентують студентський туристичний клуб «Едельвейс»

Для молоді заплановані практичні заняття, зокрема щодо орієнтації на місцевості, походи популярними гірськими маршрутами Ужгородського району – долучайтеся

29.03.2021, 17:16

«Закарпаттю потрібно перетворювати локальні історії на бренди», – Богдан Логвиненко

Богдан Логвиненко, засновник проєкту Ukraїner, провів із командою кілька експедицій на Закарпатті. Він розуміється на специфіці області подекуди не гірше, ніж місцеві. З ним говоримо про локальні бренди Закарпаття, які потребують підсвічування; про осмислені подорожі; про національні спільноти та перспективність сіл-кластерів.

26.03.2021, 12:12

Реставрація Невицького замку: що зроблено, і коли покажуть результати відвідувачам (ВІДЕО)

Реставраційні роботи в Невицькому замку завершили в кінці минулого року.

22.03.2021, 10:49

4 грн за кг пластику: Як карантин підняв ціну на вторсировину на Закарпатті (ВІДЕО)

Через те, що зараз закритий кордон зріс попит на вітчизняну сировину (адже не везуть дешевий аналог із-за кордону). Карантин суттєво не сплинув на об'єми вторсировини, проте трохи скоригувались категорії тих, хто здає.

17.03.2021, 20:56

Останні новини