У підозрюваного в крадіжці з проникненням тячівця копи відшукали зброю з набоями
Вилучені боєприпаси та зброю направили на експертизу, а за фактом правопорушення розпочали кримінальне провадження.
Вилучені боєприпаси та зброю направили на експертизу, а за фактом правопорушення розпочали кримінальне провадження.
"Перший пішов! Недільний ранок на залізничному вокзалі Нюгаті, Будапешт. Потяг «Латориця» Будапешт — Мукачево. Френди зустрічайте! P.S.Ціна квитка в касі —20,9 євро!", – написав у соцмережі Фейсбук закарпатець Денис Добра.
Причина вилучення MERCEDES SPRINTER – порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
Порушників, які намагались незаконно потрапити до Угорщини затримали сьогодні вночі прикордонники відділення «Косино» Мукачівського загону.
Правоохоронці викрили на незаконній оборудці чотирьох осіб. У помешканнях фігурантів проведено обшуки, у ході яких було вилучено докази їх причетності до виготовлення та розповсюдження наркотичних засобів на території області.
У місті Свалява неповнолітній водій, здійснюючи маневр обгону, наїхав на двох пішоходів. Потерпілих доставлено до районної лікарні. За фактом автопригоди у поліції розпочали слідство.
Про це інформує Закарпатський обласний центр з гідрометеорології.
Річанське лісництво, Довжанського лісомислиського господарства, стало домівкою для трьох козуль. На території підприємства лісівниками було збудовано спеціальний вольєр, де на сьогоднішній день знайшли прихисток три козулі.
Автоколона тільки збільшується
Підрядник продовжив капітальний ремонт дороги обласного значення «Нижні Ворота – Поляна», поки дозволяє погода.
Відповідну інформацію отримало одне з Закарпатських видань на свій журналістський запит.
Причиною третини пожеж в області стали порушення правила користування пічним опаленням.
Прокуратурою Закарпатської області спільно з слідчими ГУНП в області та Управлінням СБ України в області викрито закарпатку, яка замовила та організувала друк плакатів провокаційного змісту.
Під час проведення спільної спецоперації правоохоронців було вилучено понад 200 кілограмів бурштину, які перевозив житель Луцька.
Сьогодні, 8 грудня, на площі Народній було проведено інструктаж для правоохоронців. Аналогічні заходи були проведені і у інших районах області.
Щодня на роботі, чи то в комунальних підприємствах, чи то в міській раді.
Проїзд автотранспорту на всіх перевалах Закарпаття наразі забезпечений.
Сьогодні, 7 грудня, в Україні – День місцевого самоврядування.
Про це говорять відразу кілька джерел, як в Укрзалізниці, так і з-поміж закарпатських чиновників, а також у касі залізничного вокзалу в Мукачеві.
У буквальному сенсі барбершоп – чоловіча цирюльня. Тут пропонують не тільки зробити зачіску, випити каву, а й підстригти бороду.