Туристи, на старт: триває ремонт дороги, що веде до водоспаду «Шипіт»
У Міжгірському районі підрядник розпочав поточний середній ремонт автодороги районного значення «Потік – Шипіт», яка веде до водоспаду «Шипіт».
У Міжгірському районі підрядник розпочав поточний середній ремонт автодороги районного значення «Потік – Шипіт», яка веде до водоспаду «Шипіт».
Двоє чоловіків проникли до приватного будинку мукачівця та погрожуючи ножем власникові помешкання, викрали гроші, побутову техніку та одяг. Затримали підозрюваних правоохоронцям допомогли небайдужі громадяни. Чоловіків поліція взяла під варту, кримінальне провадження відкрили за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України.
Близько 20 тисяч спілчан з усіх областей України вийшли 17 жовтня на Всеукраїнську акцію протесту профспілок в місті Києві, організованою Федерацією профспілок України.
10 жовтня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти – Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 ім. В.С. Гренджі - Донського, Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора, Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.№13 та Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№19;
Сьогодні в Ужгороді працівники дільниці водопровідної мережі проводять аварійно-відновлювальні роботи на водогоні діаметром 500 мм біля будинку №28 на вулиці Петра Гулака-Артемовського.
Випадок трапився вчора 18 жовтня близько 22:45 години у місті Рахів.
Державна прикордонна служба України оприлюднила відео затримання чоловіка в Рахові, який був причетний до угрупування, що займалось організацією переправки контрабандного тютюну до Румунії.
Сьогодні експерти-розробники представили для подальшого обговорення, внесення доповнень і коректив напрацьований проект – «Стратегію розвитку міста «Ужгород-2030». Аналітичний документ підготували фахівці Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД) у співпраці з регіональними галузевими та секторальними експертами, тепер він проходить громадське обговорення.
У ході санкціонованого судом обшуку, правоохоронці знайшли у помешканнях двох воловеччан обладнання для незаконного полювання. Речові докази вилучили та направили на експертизу. За фактом триває перевірка.
Працівники управління протидії наркозлочиності спільно з ротою поліції особливого призначення ГУНП в Закарпатській області затримали жителя села Страбичово Мукачівського району при збуті метамфетаміну.
Відповідно до розпорядження міського голови 16.08.2018 № 369 «Про проведення громадського обговорення», дотримуючись постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з метою врахування громадських інтересів, у великому залі Ужгородської міської ради 23 жовтня 2018 року о 16.00 буде проведено громадські слухання з обговорення пропозицій із найменування (перейменування) вулиць та скверу міста, а саме:
17 жовтня о 08:28 до ужгородських рятувальників повідомили про пожежу в житловому будинку на вулиці Високій, що в мікрорайоні Горяни обласного центру.
Про це йдеться на офіційних сайтах консульств у Берегові та Ужгороді.
Сьогодні вранці прикордонники Мукачівського загону припинали спробу тютюнової контрабанди.
Закарпатська облдержадміністрація звертається до автодорожньої компанії ТОВ «ПБС» із проханням терміново почати ремонт обласної автодороги «Виноградів – Теково – Неветленфолу» у Виноградівському районі. Оплата буде проведена одразу за фактом виконаних робіт.
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області зупинили незаконне виробництво тютюнових виробів.
Заяви від батьків про згоду на вивіз дитини за кордон, начебто засвідчені консульством України у Мілані. виявилися сфальсифікованими
Суд обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці.
Як викрадена на території сусідньої Польщі ще в грудні 2012 року.