Вночі на Ужгородщині поліція шукала двох неповнолітніх дівчат
Слідчо-оперативна група Ужгородського районного відділення поліції спільно з ювеналами за кілька годин розшукали двох неповнолітніх дівчаток, про зникнення яких заявили їх батьки.
Слідчо-оперативна група Ужгородського районного відділення поліції спільно з ювеналами за кілька годин розшукали двох неповнолітніх дівчаток, про зникнення яких заявили їх батьки.
Дільничний офіцер Ужгородського відділу поліції оперативно встановив особу та розшукав підозрювану у крадіжці косметики з магазину.
Сьогодні, 20 грудня 2017 року, на митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС викрито спробу незаконного переміщення 440 пачок цигарок марки «Marvel».
Свято повинно бути у кожного.
Закарпатського "переправника" взяли під варту.
Великоберезнянський відділ Ужгородської місцевої прокуратури наполягає на триманні під вартою ромів, які побили поліцейських у райцентрі.
За фактом нанесення тілесних ушкоджень, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України.
Тому наш співвітчизник намагався вирішити проблему за допомогою п’яти тисяч угорських форинтів.
Сьогодні, у День Святого Миколая.
Яким він погрожував іншому чоловіку...
До кримінальної пригоди причетна 15-річна мешканка закарпатського Берегово.
Головна ялинка області на площі Народній запалила святкові вогники під аплодисменти дітлахів з усього Закарпаття.
Співробітники Ужгородського відділу поліції встановили особу серійного викрадача із автомобілів в обласному центрі Закарпаття. Поліція розпочала кримінальні провадження.
Свалявські розшуковики затримали 30-річного жителя райцентру, який обвинувачується у скоєнні злочину проти життя та здоров‘я особи. Чоловік не з’являвся на судові засідання.
Почесну місію сьогодні, 19 грудня, у святковій атмосфері виконав керівник краю Геннадій Москаль.
Співробітники Іршавського відділення поліції розкрили крадіжку в селі Білки. Правоохоронці встановили, що місцеву жительку обікрав її колишній кавалер із сусіднього села.
Таку думку висловив у соцмережі Фейсбук Геннадій Москаль.
19 грудня о 03:50 до тячівських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді (літня кухня), що на вулиці Центральній у селі Тячівка. На місце події негайно виїхали бійці 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів та місцевої пожежної команди смт Тересва.
Правоохоронці отримали висновки балістичної експертизи у справі щодо вбивства мешканця Стужиці. Фігурантові повідомили про підозру за ще однією статтею.
18 грудня о 14:30 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття повідомили, що в районі гори Драгобрат Рахівського району, під час катання на гірськолижному спуску, втратили орієнтир на місцевості та заблукали двоє мешканців м. Київ (туристка 1992 та турист 1991 років народження).