Мукачівська художниця в Таїланді стала жертвою стихії та потребує допомоги
29-річна мукачівка Юлія Міронова у Таїланді потрапила в реанімацію у важкому стані.
29-річна мукачівка Юлія Міронова у Таїланді потрапила в реанімацію у важкому стані.
Штормове попередження на 29 серпня опублікував сьогодні Закарпатський обласний центр з гідрометеорології.
Чергову вантажівку з перевищенням дозволеного навантаження виявили сьогодні, 28 серпня, працівники управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області спільно з патрульними поліцейськими.
Учора у пункті пропуску «Тиса» прикордонники Чопського загону спільно з працівниками митниці в автівці угорця виявили 800 пачок контрабандного тютюну, повідомили у прес-службі підрозділу.
Минулої ночі в пункті пропуску «Лужанка», що на кордоні з Угорщиною, було зафіксовано спробу дачі неправомірної вигоди працівнику прикордонної служби, повідомили у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники Мукачівського загону учора, 27 серпня, під час огляду легкового авто марки «Ауді», який рухався на виїзд з України, виявили майже 500 пачок сигарет, повідомили у прес-службі підрозділу.
На вулиці Заньковецької в Ужгороді нетверезий чоловік намагався вкрасти машину.
Поліція з’ясовує обставини нещасного випадку, що трапився 27 серпня в Мукачеві. З вікна 8 поверху випав хлопчик 2015 року народження, повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
Працівники Тячівського відділу поліції з’ясовують обставини автомобільної аварії, яка трапилася на трасі Мукачево-Рогатин, повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
Неподалік від кордону зі Словацькою Республікою, на військовому полігоні в селі Ярок, військові та лісівники провели військові навчання. Залучили до их 40 чоловік.
Сьогодні, 27 серпня, працівниками управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області та патрульними поліцейськими Ужгорода/Мукачева виявлено перевищення дозволеного навантаження транспортного засобу.
Слідчий відділ Мукачівського відділу поліції під час санкціонованого обшуку з ухвали суду виявив в 62-річного чоловіка наркотичну речовину.
Набрав законної сили вирок Ужгородського міськрайонного суду стосовно колишнього міліціонера, обвинуваченого за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Маленька берегівчанка Якимець Анна перемогла у всеукраїнському конкурсі краси «Міні Міс України 2016». Конкурс відбувся вчора в Києві. Всього за корону переможниці змагалися 32 учасниці з різних регіонів України.
Увечері 26 серпня у Львівській області недалеко від села Бринці загорівся потяг «Львів-Ходорів».
Патрульна поліція міст Ужгорода та Мукачева за 26 серпня спіймала 6 п’яних водіїв.
Працівники кримінальної поліції Ужгородського відділу поліції встановили, що крадіжку двох велосипедів з будинку на вулиці Бородіна здійснив 18-річний юнак.
Працівники Пречинського відділення поліції під час проведення санкціонованого обшуку за ухвалою суду виявили у місцевого жителя зброю.
На службу «102» зателефонували працівники одного з мукачівських магазинів та повідомили, що зловили на крадіжці чоловіка.
На 218 кілометрі магістрального нафтопроводу «Дружба» біля села Верб’яж Воловецького району виявлено врізку.