На Балканах смертоносна повінь розмиває мінні поля
Найстрашніша за останнє століття повінь на Балканах забрала понад сорок життів, а зсуви залишили тисячі людей без осель та дісталися до мінних полів.
Найстрашніша за останнє століття повінь на Балканах забрала понад сорок життів, а зсуви залишили тисячі людей без осель та дісталися до мінних полів.
Вчора до Хустської районної лікарні, було доставлено жителя міста Хуст, громадянина Ф. , який після сварки з дружиною зробив собі харакірі.
На Рахівщині мотоцикл міцно «поцілувався» з бусиком.
Ужгородська влада осліпла?
Вчора до чергової частини Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 48-річного місцевого мешканця про те, що він виявив предмет, схожий на артилерійській снаряд.
Єгипетський вчений відніс новий вірус до "верблюжого грипу".
Вчора ввечері його знешкодили.
У Кобилецькій Поляні загорівся житловий будинок.
Пожежею знищено домашнє майно та крівлю на площі 3 м. кв.
19 травня о 04:56 мукачівським рятувальникам повідомили, що на вулиці І. Франка на четвертому поверсі горить одна із квартир п’ятиповерхівки. Телефонували стурбовані сусіди, які почули запах диму й негайно забили на сполох.
Пожежа сталася о п'ятій ранку.
До чергової частини Іршавського райвідділу міліції надійшло повідомлення від Дубрівського сільського голови про те, що ним на березі річки «Боржава» виявлено пляшки із рідиною схожою на бензин.
Наразі встановлюються всі обставини трагедії.
ДТП вчора сталася і на Перечинщині. Мешканець села Тур’я Поляна, керуючи автомобілем "ВАЗ 21114", між селами Порошково та Тур’я Поляна, перед поворотом скоїв наїзд на пішохода.
Пожежа сталася вночі.
Знахідку було виявлено на Ужгородщині.
Такі наслідки ДТП на Виноградівщині.
У лікувальний заклад міста над Латорицею, зножовим пораненням, потрапила 19-річна жителька Мукачева.
В райлікарню Рахівщини потрапила 59-річна жителька села Білин.
Оперативникам Міжгірського РВ УМВС днями зателефонували з місцевої лікарні і сповістили про пацієнта, 35-річного жителя одного із сіл району.
Курйозною, якби не сумні наслідки, можна було б назвати ситуацію, в яку днями потрапив житель села Яноші Берегівського району.
На одній із вулиць Мукачева автомобіль "Форд", яким керував житель обласного центру, збив біля пішохідного переходу 25-річного хлопця з Тячівського району.