У Великому Березному зіткнулися легковик і скутер
Водія скутера довелось госпіталізувати.
Водія скутера довелось госпіталізувати.
Мешканці однієї з багатоповерхівок на вулиці Грушевського в обласному центрі виявили недавнього полудня біля свого будинку мертве тіло літньої жінки.
Біля одного з супермаркетів Ужгорода на вулиці Бестужева люди звернули увагу на дивного чоловіка, який довго знаходився на дитячому майданчику у нерухомій неприродній позі.
З відкритою черепно-мозковою травмою, переломом основи черепа, забоєм головного мозку і шийного відділу хребта у Воловецьку районну лікарню доставили 50-річного жителя одного із сіл району.
У міську клінічну лікарню Ужгорода карета швидкої допомоги доставила 29 річного жителя одного з будинків на вулиці 8 Березня. У молодого чоловіка виявили ножове поранення черевної порожнини і різані рани обох передпіч.
Чудо еко-смітник, який функціонує у провулку «Гірчичне зерно» має певні труднощі із утилізацією батарейок.
Мукачівський міський відділ міліції розшукує неповнолітнього Дьордяй Олексія Васильовича 2001 року народження. Хлопець навчався і проживав у спеціалізованій школі-інтернаті для сліпих та слабозорих в місті Мукачеві.
У сонячну погоду часто доводиться бачити, як люди спалюють сухе листя, гілки дерев та інше сміття на територіях підприємств, присадибних ділянках, городах та дачах, в посадках та біля доріг.
На пішохідному мосту в Ужгороді відчувається запах диму.
Чоловік не впорався з керуванням великогабаритного автомобіля, злетів на швидкості в кювет і перекинувся.
Як відомо селищний водозабір живиться з витоків Волівчика. І яка якісна й кришталево прозора вода надходить для користування в селище в значній мірі залежить від стану прибережної смуги пообіч цих потічків.
В районі нашого селищного водозабору ведуться інтенсивні лісозаготівельні роботи в результаті яких значно засмічені порубковими рештками русла струмків, що живлять водозабір.
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Закарпатської області станом на 7:00 21 березня 2014 року
За півтора місяця цукор на Закарпатті виріс у ціні на 2 гривні за кіло.
Підрозділами гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області з початку року на аварійно - та пошуково-рятувальні роботи здійснено 41 виїзд.
Підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області протягом доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події ...
Щодня із балконів багатоповерхівок жителі Мукачева спостерігають дивну картину: прибиральники до блиску вичищають Площу Героїв Майдану (колишня Возз’єднання, де фонтан та алея троянд), а ділянку по сусідству, що вже ледь не потопає у смітті – минають десятою стороною.
Складається таке враження, що антисанітарія в Ужгороді невдовзі стане «туристичною родзинкою»…
19 березня о 9.30 у Берегові було знеструмлено диспетчерський пункт автоматизованого управління процесами водопостачання і водовідведення.
Весь непотріб, який кидають люди в Тереблю, збирається у водоймі, саме через це Теребле-Ріцька гідроелектростанція втрачає потужності.
Закарпатка потребує допомоги у боротьбі з гострою мієлоїдною лейкемією.
Станом на 12.00 19 березня на рахунки Міністерства оборони України надійшло вже більше 16 мільйонів гривень від людей, які вирішили підтримати Збройні Сили України.
За повідомленням Закарпатського обласного центру з гідрометеорології 19 - 20 березня, у зв’язку з відлигою та випадінням дощу, на високогір’ї східної частини Закарпатської області збережеться лавинонебезпечно.
Попереджуючи дорожньо-транспортну пригоду з пішоходом, інспектори ДАІ виявили ще й холодну зброю.
Водночас, активісти організації продовжать утримувати будівлю ЦВК, з метою контролю за виборами президента України.