Закарпатцям не треба боятися пташиного грипу
Прес-служба МНС України від імені Міністра Віктора Балоги звертається до ЗМІ з проханням: не спекулювати на темі пташиного грипу
Прес-служба МНС України від імені Міністра Віктора Балоги звертається до ЗМІ з проханням: не спекулювати на темі пташиного грипу
На Закарпатті, в селі Сімер Перечинського району, продовжується локалізація захворювання на черевний тиф. Вживаються превентивні заходи протиепідемічного, дезинфекційного, санітарно-гігієнічного характеру та організаційні заходи спрямовані на попередження розповсюдження цієї хвороби.
У ці хвилини в Перечинському районі Закарпаття, який став епіцентром спалаху черевного тифу, перебуває міністр охорони здоров’я Юрій Поляченко. Тим часом свої зусилля в регіоні мобілізують не лише медики, а й прикордонники. Епідеміологи офіційно підтвердили, що інфекція має азійське походження.
Найбільш складна пожежна обстановка на Ужгородщині
На щастя, загрози здоров’ю людей немає
На Закарпатті, в селі Сімер Перечинського району, продовжується локалізація захворювання на черевний тиф. Вживаються превентивні заходи протиепідемічного, дезинфекційного, санітарно-гігієнічного характеру та організаційні заходи спрямовані на попередження розповсюдження цієї хвороби.
На чоловіка, котрий нерухомо, серед білого дня, лежав під стіною одного збудинків по пішоходній вулиці Корзо обласного центру Закарпаття, випадково звернули увагу перехожі
Він особисто ознайомиться з ситуацією навколо спалаху черевного тифу.
Діагноз черевний тиф підтвердили ще одному хворому у Перечинському районі Закарпаття
Першою захворіла жителька с. Сімер. Жінка відчула нездужання ще 30 листопада й ліку-валася в терапевтичному відділенні Перечинської райлікарні.
Міністр України з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога зажадав від місцевих органів влади та ветеринарних служб не чинити перешкод постачанню продукції птахівництва з Криму. Про це йдеться в урядовій телеграмі, яку надіслав пан Балога головам облдержадміністрацій та начальникам облуправлінь ветеринарної медицини.
Керівництво Закарпатської області вважає недоцільним запровадження в Перечинському районі Закарпаття надзвичайного стану у зв’язку з масовою госпіталізацією людей з підозрою на захворювання черевним тифом.
Хоча обіцявся Кулл зробити це ще в середу
Всього госпіталізовано 55 чоловік, восьмом поставлено діагноз „контакт по черевному тифу”.
... загрозливою епіодеміологічною ситуацією, що склалася на Закарпатті в результаті масового захворювання людей на черевний тиф
Провалля землі, що утворилося 2 грудня в селищі Солотвино Закарпатської області в районі дачних забудов урочища Чорний Мочар, збільшується по периметру. За три дні його діаметр від 40 сягнув 50 м. Глибина залишається сталою – 20-25 м. Про це Західній інформаційній корпорації 7 грудня повідомили в Центрі пропаганди ГУ МНСУ в Закарпатській області.
Офіційна інформація управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА, а також інформація про те, що ж таки собою представляє це захворювання
За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області відмічаються підвищення рівнів води на 10—70 см.
Рятувальники повідомляють останні дані по цій надзвичайній ситуації
Страждає Воловеччина та Міжгірщина