Закарпаття і COVID-19: за добу померло 5 пацієнтів, ще 108 – інфікованих
Протягом минулої доби, 21 грудня за екстреною медичною допомогою звернулося 370 пацієнті, з них із явищами гострої пневмонії – 23 та 25 хворих з підозрою на COVID-19.
Протягом минулої доби, 21 грудня за екстреною медичною допомогою звернулося 370 пацієнті, з них із явищами гострої пневмонії – 23 та 25 хворих з підозрою на COVID-19.
Невідомі особи здійснюють дзвінки суб’єктам господарювання м. Хуст та району, використовуючи старі схеми.
Пожежа в житловому будинку в Хусті сталася 20 грудня. Рятувальники понад дві години гасили вогонь, — розповіла речниця ДСНС на Закарпатті Наталія Батир.
Сьогодні майстерню “Чарівний глечик” Ужгородської гімназії №16 відвідали учні початкових класів, де організовано інклюзивне навчання: НВК “Ялинка”, Веселка”, “Гармонія”, школи №№ 2, 6, 15, також разом із ними працювали асистенти вчителів.
Стягнені кошти повернуть у місцевий бюджет.
Працівники управлінь муніципальної варти та держархбудконтролю Ужгородської міської ради під час спільної перевірки виявили порушення біля аптеки на вулиці Капушанській, 19/2.
Випадок стався вчора, 20 грудня у селі Хустець, що на Хустщині.
Інформація про захворюваність на COVID-19 в Ужгороді на ранок 21 грудня.
19 грудня, до поліцейських звернувся мешканець Мукачівщини, який розказав, про смерть своєї родички. Він виявив тіло 78-річної жінки у її ж будинку в селі Кузьмино.
Протягом минулої доби, 20 грудня за екстреною медичною допомогою звернулося 370 пацієнті, з них із явищами гострої пневмонії – 23 та 25 хворих з підозрою на COVID-19.
Матеріальну допомогу в 8 тис. грн підприємцям і найманим працівникам через карантинні обмеження у січні планують почати виплачувати ще до Нового року – з 22 грудня.
У селі Вари Берегівського району зловмисник з ножем, вимагаючи гроші, напав на односельчанку. Працівники поліції оперативно затримали чоловіка та помістили в ізолятор тимчасового тримання. Слідство у справі триває.
Вночі патрульним надійшов виклик про автопригоду без потерпілих. Трапилась ДТП в Мукачеві, на вулиці Драгоманова.
Вифлеємський вогонь миру передали сьогодні пластуни громаді Ужгорода у Хрестовоздвиженському греко-католицькому кафедральному соборі. За вже доброю традицією Вифлеємський вогонь щороку долає кордони і єднає християн напередодні Різдва. Цьогоріч, розповів керівник Ужгородського осередку «Пласт» Іштван Удут, через пандемію переживали, чи буде передача вогню, бо йшла мова про те, що це буде онлайн. Але отримали його в особливий спосіб, скаутською естафетою: ужгородські пластуни відправилися на кордон – на КПП у Малому Березному, де скаути та пластуни зі Словаччини передали вогонь ужгородським пластунам і вже з Ужгорода вперше Вифлеємський вогонь потрапив в Україну. Сьогодні вогонь продовжить подорожувати Закарпаттям – закарпатським пластунам його передадуть увечері.
Інформація про захворюваність на COVID-19 в Ужгороді на ранок 20 грудня.
Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн “червоної” та “зеленої” зон із урахуванням показників кількості активних випадків коронавірусу на 100 тисяч населення.Відповідна інформація розміщена на сайті МОЗ.
Протягом минулої доби, 19 грудня за екстреною медичною допомогою звернулося 382 пацієнти, з них із явищами гострої пневмонії – 28 та 36 хворий з підозрою на COVID-19.
Ужгородський міськрайонний суд задовольнив клопотання, погоджене прокурором Закарпатської обласної прокуратури, та обрав безальтернативний запобіжний захід підозрюваному у вчиненні ДТП в Іршаві, унаслідок якої одна особа загинула та ще двоє поранено. Чоловіка взято під варту на 60 діб.
В Закарпатській обласній станції переливання крові провели благодійну акцію до Дня Святого Миколая.