Ще один закарпатець загинув на Донбасі...
У зоні проведення АТО від кульового поранення загинув 21-річний військовий родом із села Батрадь Берегівського району Закарпаття.
У зоні проведення АТО від кульового поранення загинув 21-річний військовий родом із села Батрадь Берегівського району Закарпаття.
Різдво Христове нацгвардійці в Ужгороді святкують завжди з дотриманням усіх необхідних традицій.
Сьогодні, 7 січня, о 2-ій годині ночі в поліцію міста Хуст надійшло повідомлення лікаря приймального відділення Хустської районної лікарні про те, що до них доставлено двох підлітків із важким алкогольним отруєнням.
Зі Святого вечора, 6 січня, та Різдва Христового починається цикл різдвяних свят, який закінчується 19-го Водохрещем. Із ними пов’язано чимало цікавих традицій наших дідів-прадідів, які хоч і не всюди, але збереглися, особливо в селах.
І встановлення великих шопок – це традиція, нараховує сотні років. Зокрема в Ужгороді діє шопка зі справжнім різдвяним містечком: її вже декілька років поспіль встановлюють у церкві поряд з монастирем братів-францисканців, що розташований біля ЗОШ №15.
У своєму житті ми самі ставимо коми, крапки, закінчуємо розділи, розпочинаємо нові епізоди, вводимо нових дійових осіб, прощаємося зі старими.
Задля такої пригоди сюди приїхали власники потужних джипів навіть зі столиці України.
Майже у кожній домівці прикрашають ялинку, під якою часто розміщується вертеп для пригадання народження Господа Ісуса Христа у Вифлеємі.
Завтра, 7 січня, ми святкуватимемо Різдво Христове. Як доторкнутися до чуда Різдва?
На Закарпатті традиційну українську кутю замінюють бобальки. А деякі родини готують дві традиційні страви на Святвечір: і бобальки, і кутю.
Мова йде про перлини, що їх вирощували у водоймах нашого краю.
Головні складники: півлітрова банка пшениці, 200 г маку, 1 ложка меду, 100 г посічених волоських горіхів, 100 г родзинок, півлітра кип’яченої води.
І все це — посеред зими.
Про це в Ужгороді у прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» розповіла солістка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору та колективу «Різдво по-ужгородськи» Мирослава Копинець.
Цей символ має стати неповторною прикрасою Святвечірнього столу.
Веселою колядою привітали прикордонників Чопського загону місцеві жителі.
Квитки у кінокомплекс "Доміон" в Ужгороді знайшли своїх власників вперше у 2018 році.
Різдвяні вихідні, 6 і 7 січня, в Закарпатській області пройдуть із змінною хмарністю.
Італійський співак Альфонсо Олівер написав пісню «Ми переможемо», присвячену Україні. У ній він розповідає про необхідність боротьби за свої мрії.
У радянські часи за колядку коло хати давали по 20-30 копійок. А сорок-п‘ятдесят копійок діставали ті, де в гурті було четверо чи більше хлопчаків: натомість діти сільських інтелігентів (учителів, лікарів, колгоспних начальників тощо) колядувати не ходили – батьки раді були б їх відпустити на цей різдвяне дійство, але боялися позбутися роботи.