Рахівську РДА очолила жінка
Відповідне розпорядження № 891 за підписом виконуючого обов'язки Президента України та Голови Верховної Ради Олександра Турчинова від 23 травня опубліковано на офіційному сайті.
Відповідне розпорядження № 891 за підписом виконуючого обов'язки Президента України та Голови Верховної Ради Олександра Турчинова від 23 травня опубліковано на офіційному сайті.
В Ужгороді представники Закарпатського обласного відділення «Комітету виборців України» провели навчальні семінари для працівників обласного управління міліції.
Ще не почалося літо, а українці уже двічі здивували весь світ. Спочатку – саможертовним повстанням проти корумпованої олігархічної системи, а через два місяці – її фанатичною підтримкою. Ті, які вчора клялися в тому, що краще смерть, ніж зрада ідеалів Майдану, нині зовсім не збираються підтримати висуванців Майдану – Ольгу Богомолець і Дмитра Яроша.
Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підготовлено пропозиції щодо змін до Основного Закону (Конституції) України.
Землевпорядники в Закарпатській області виділили 31 земельну ділянку під будівництво для переселенців з Криму, повідомляє прес-служба Державного агентства земельних ресурсів у Закарпатській області.
У четвер, 22 травня, голова Закарпатської обласної адміністрації Валерій Лунченко зустрівся з делегацією експертів Європейської служби зовнішньої діяльності з питань започаткування цивільної місії ЄС в рамках Спільної політики безпеки та оборони в Україні.
Пристая з УДАРу: Слід дати Порошенку перемогу вже в 1 турі.
Калетник шукає як залишитися при владі, і при грошах.
«Пане Махніцький, Ваш колишній партійний вождь Олег Тягнибок у прямому ефірі заявив, що Генпрокуратура "відкрила кримінальну справу", де я нібито є фігурантом», - написав у своєму блозі, розміщеному на «Українській правді», Анатолій Гриценко.
В мережі з'явилося відео про те, як бійці батальйону "Донбас" тиждень тому взяли під контроль відділ міліції у Великих Новосілках.
20 травня в Тячеві відбулись вибори начальника управління освіти, молоді та спорту Тячівської районної державної адміністрації.
На думку росіян, щоб називатися «братніми» народи, насамперед, повинні мати дружні відносини і спільну історію.
На виборах боротьба за президентські повноваження не закінчиться. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Андрій Золотарьов.
Закарпатців закликають стати на захист кордонів рідного краю.
Сьогодні, 22 травня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк святкує свій ювілей.
Міністерство оборони Росії відвело від кордону з Україною 4 ешелони з військовою технікою і 15 транспортних літаків Іл-76 з особовим складом, повідомляє УНІАН.
Як повідомив заступник міського голови Ужгорода Ярослав Шафарь, встановлено обладнання електронної черги до реєстр авторів міської Ради. Так, до прикладу, підходите до апарату з сенсорним екраном і записуєтесь на певну годину. У черзі стояти більше не потрібно.
Як вважає народний депутат України Віктор Балога, дії Російської Федерації в енергетичній сфері повинні отримувати симетричну відповідь з боку Києва. До того ж, як відмітив політик, у України вже з'явилися для цього додаткові можливості.
Російських журналістів, які готували на Закарпатті сюжети для програми Дмитра Кісєльова, вигнали з України.
Чи впливає політична реклама кандидатів у президенти на їхній рейтинг, які недоліки гасел та як розшифровуються рекламні їх меседжі, розповів віце-президент Асоціації іміджмейкерів України Віктор Рибаченко.