В «Совиному гнізді» працює мобільна дитяча локація (ВІДЕО)
В наметі працюють волонтери. Вони грають з дітками в ігри, проводять майстеркласи та розповідають цікавинки про Ужгород.
В наметі працюють волонтери. Вони грають з дітками в ігри, проводять майстеркласи та розповідають цікавинки про Ужгород.
Чохли для бронежилетів та розвантажувальні жилети почала виготовляти швейна фабрика, розташована в Ужгородському районі. Про це Суспільному розповів директор фабрики Сергій Тичина.
Заняття з раннього музичного розвитку відбулося 11 квітня в Ужгороді, в Обласному організаційно-методичному центрі культури. Проводять такі заходи щотижня з дітками віком від 4 до 7 років.
Урочистий концерт за участі народних артисток України, сестер Галі та Лесі Тельнюк, у супроводі симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії провели в Ужгородському греко-католицькому катедральному соборі.
У кількох громадах нашої області займаються пошиттям бронежилетів. Знаходять швачок, матеріали, необхідне обладнання. Відтак, невеличкий швейних цех за функціонував і в Пилипецькій громаді.
Під час війни в Україні страждають не тільки люди, але й тварини. Українські притулки, що перебувають у регіонах, де не ведуться бойові дії, допомагають чотирилапим.
Льон, бавовна чи шовк - натуральні тканини, які в поєднанні створюють неймовірний образ. Одяг стильний, якісний, та найважливіше - український. В Ужгороді налагодили виробництво власного бренду, який уже активно купують навіть за кордоном.
Урочистий концерт за участі народних артисток України, сестер Галі та Лесі Тельнюк, у супроводі симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії провели в Ужгородському греко-католицькому катедральному соборі.
Війна роз’єднала тисячі українських сімей. Жінки виїхали за кордон, чоловіки залишилися на захисті країни. Бойові дії неабияк вплинули на дітей.
Оноківська громада – це сільська громада, яка межує з Ужгородом. І тут кожен 5 – вимушений переселенець.
Невдовзі Великдень – а отже, час потренуватися в писанкарстві. Ця давня традиція знаменує життя, радість, всепрощення, зрештою – віру у Воскресіння.
Днями оперативники карного розшуку спільно зі слідчими Головного управління поліції області провели санкціоновані судом обшуки у двох розважальних закладах, розташованих в містах Мукачево та Виноградів. За оперативною інформацією правоохоронців, у вказаних приміщеннях зловмисники облаштували незаконний гральний бізнес.
Закарпаття сьогодні є прихистком для багатьох внутрішньо-переміщених осіб. Люди приїжджають в область, адаптовуються, знаходять житло та розпочинають пошуки роботи. Спеціальності з абсолютно різних сфер: готельно-ресторанний бізнес, медицина, юриспруденція. Проте, кількість вакансій сьогодні менша – це зумовлено війною.
Заклади Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ з початку війни приймають та надають прихисток вимушеним переселенцям.
Громадська організація «Щасливі діти» майстер-класи для вимушених переселенців проводить вшосте.
Рух «Магія музики» започаткував транскордонну акцію. Ввечері 8 квітня в 76 музичних школах одночасно зазвучали музичні інструменти, аби передати через музику співчуття жителям Закарпаття та українським біженцям.
Мобільний простір для дітей дитячого фонду ООН (UNICEF) запрацював в Ужгороді на території історико-культурного комплексу "Совине гніздо". Там волонтери проводять ігри з дітьми, а батьки можуть отримати довідкову інформацію.
З ініціативи одного з лекторів на базі Будапештського університету імені Лоранда Етвеша для дітей та дорослих українських біженців запрацювала денна школа.
З початку війни Ужгород став надійним тилом у допомозі переселенцям. Щодня сюди прибувають тисячі людей з інших областей.
З 24 лютого відповідно до постанови уряду на Закарпатті контролюють ціни на соціально-значущі товари.