В Ужгородській футзальній лізі лідери незмінні

22 січня в спорткомплексі «Зінедін» відбувся 2-й тур Ужгородської футзальної ліги. Знову лідери виборюють по три залікові бали. Якщо «Проспекту» перемога далася доволі легко – 10:4 підопічні Євгена Прозора перемогли команду «Верест», то інший лідер «Минай-1» лише наприкінці зустрічі вирвав перемогу в «УжНЕТ» – 7:6. Інші результати групи А: «Teamwear» – КС «Ужгород» – 3:2; АТО – «Ultimate» – 9:4.

0

В групі С «Минай – 2» впевнено «розібрався» з командою вихідців із країн Азії «LibyanLions» – 8:1, а «Медея» вдруге поспіль також перемагає, цього разу «Зінедін» – 4:1. Першу перемогу святкує «Будівельник», який впевнено долає USB – 8:0. Ще в одному матчі «Sportika» обіграла команду «Епіцентра» – 3:2.

0

У групі С інтриги також не вийшло. Лідер групи «Радванка» здолала КІТ – 9:0, а гравці «УжНУ» переграли «Вікінг» – 4:2. «Худльово» продовжило переможну ходу перемогою над «Вопаком» – 3:1. Журналісти з «Тиса-sportika», хоч і були близькі до здобуття перших залікових балів, все ж поступилися «Коритнянам» – 3:4.

Наступний, 3-й тур УФЛ пройде 29 січня.

Вагомою подією для закарпатського футзалу став візит до Ужгорода наприкінці минулого тижня віце-президента Асоціації футзалу України Вадима Каганова. Він запевнив, що включать Ужгородську футзальну лігу до всеукраїнської першості, а переможець УФЛ зможе взяти участь у головному аматорському турнірі року – Всеукраїнському фіналі за участі всіх переможців чемпіонатів областей та міст футзальних першостей. Ці змагання відбудуться наприкінці березня. Окрім того, Ужгород має всі шанси на проведення фінальних змагань, але для цього слід подати заявку. «Зроблю все можливе, якщо буде заявка на проведення фінальних змагань від вашого міста, щоб саме Ужгород здобув це право», – запевнив В. Каганов.