Закарпатські сноубордисти на Універсіаді показали гарні результати

Аннамарі Данча №17 вітає свою суперницю перед стартом
Закарпатці займають високі місця в сноубордингу

31 січня на Всесвітній Зимовій Універсіаді в Алмати знову за нагороди боролися закарпатці.

У змаганнях зі сноубордингу в дисципліні паралельний слалом на трасу виходив наш Євген Гулій. Євген на стадії 1/8 поступився українцю Олександру Белінському, який згодом у боротьбі за третє місце перетнув фінішну пряму швидше за росіянина Владислава Курамшина. Переможцем став інший російський сноубордист Богдан Богданов, срібло в польського спортсмена – Оскара Квітковскі.

Закарпатець Є. Гулій став 13-м у підсумку.

Серед студенток з найсильнішими з них сперечалася наша землячка Аннамарі Данча (Чундак). Після кількох успішних спусків на стадії 1/4 ужгородка поступилася канадійській суперниці Дженіфер Гавкрік, і в підсумку посіла шосте місце. Перемогу тут здобула польська снубордистка – Вероніка Бієла, срібло в американки Магли Карріган, бронзову нагороду виборола теж полячка Кароліна Стокфіз.