Україна виборола на Універсіаді в Алмати 4 медалі

На пятий день 28-ї Зимової Всесвітньої Універсіади в Алмати (1 лютого) українські спортсмени за нагороди боролися у двох дисциплінах.

Наш земляк Тарас Ковбаснюк у суперкомбінації  з комбінованого слалому приїхав із 32 часом, на один пункт його випередив івано-фрпанківський гірськолижник Андрій Марійчин. А переможцем став латвійський спортсмен Крістапс Звейнікс, срібло в Маартена Майнерса з Нідерландів, а бронзу здобув словацький гірськолижник Матей Фалат.

Виступали українці і в лижному двоборстві, однак фінішували з найкращим часом у другій десятці учасників.

Тож станом на 1 лютого Україна в медальному заліку Універсіади опустилася в порівнянні з попереднім днем з 8 на 11-те місце, маючи в своєму активі 1 срібну та 3 бронзові нагороди. Лідирує команда Росії 21 медаль: 10 золотих, 8 срібних та 3 бронзових медалей.